SŁUCHAJ ONLINE
MENU

SIXT Puchar Mazowsza MTB

Miło mi poinformować, że już 15 maja w Dzielnicy Wesoła odbędzie się druga edycja wyścigów na rowerach górskich SIXT Puchar Mazowsza MTB.

Zawody przeznaczone są dla wszystkich amatorów dwóch kółek od 6 roku życia. Trasa, na której będą ścigać się zawodnicy jest uznawana za jedną z najciekawszych i zarazem najtrudniejszych na Mazowszu. Będzie to też wyjątkowa edycja. Pierwszy raz w Polsce zainaugurowany zostanie cykl wyścigów na rowerach elektrycznych (start o godzinie 15:00). Warto będzie to zobaczyć!
To wszystko odbędzie się dzięki wsparciu Dzielnicy Wesoła, a przede wszystkim dzięki współpracy Warszawskiego Klubu Kolarskiego z SIXT Polska.
Więcej o zawodach przeczytamy na stronie www.pucharmazowsza.pl
Zapisy na stronie: https://protimer.pl/bio/833/sixt-puchar-mazowsza-mtb-xco-2021-edycja-2-wesola/page
„Od 2002 roku zmieniamy myślenie o tym, czym jest droga i jak mądrze ją pokonywać. Jednym z naszych narzędzi, by pokazywać alternatywne sposoby korzystania ze środków mobilności, było angażowanie się w świat sportu. Jako partner ds. transportu współpracowaliśmy m.in. z Polskim Związkiem Narciarskim czy CCC Team – mówi Łukasz Żurek, prezes SIXT rent a car Polska.
W obliczu wyzwań, z którymi od roku mierzy się cały świat, współpraca pomiędzy biznesem a sportem wydaje się nadzwyczaj ważna.”
„Dla nas współpraca z SIXT rent a car Polska jest szansą na osiągnięcie efektu synergii na kilku płaszczyznach: biznesu, ekologii, społecznej odpowiedzialności biznesu i sportu. – mówi Błażej Maresz, prezes Warszawskiego Klubu Kolarskiego. Stajemy na starcie projektu, który już teraz daje nam wielki ładunek dobrej energii. Jesteśmy przekonani, że nasza nieszablonowa współpraca stanie się wzorem do naśladowania dla innych.”
NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone