SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej

W dniach 30.06. – 09.07.2019 w Hotelu Artis Loft w Radziejowicach k. Warszawy odbędą się XV Mistrzowskie Warsztaty Artystyczne Agaty Steczkowskiej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Agaty Steczkowskiej, która po raz 15. zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w warsztatach.

Warsztaty są doskonałą okazją, żeby w czasie wakacji, w kreatywnym środowisku, pod okiem uznanych autorytetów poznać tajniki dziedzin artystycznych, biorąc udział w następujących warsztatach: chóralnych, indywidualnej emisji głosu, bębniarskich, instrumentalnych, autoprezentacji, fotograficznych, kostiumowych i plastycznych. Zajęcia prowadzone są według autorskich programów łamiących stereotyp mozolnej nauki we szkole. Proponują w zamian pełne radości, twórcze działanie.

Przedstawienie

Warsztaty to miejsce i czas dla tych, którzy poznali już swoje talenty, jak i dla tych, którzy wciąż nie są świadomi własnych zdolności artystycznych. Wszyscy poszukują na swojej drodze odpowiedniej osoby – Mistrza, który mógłby podzielić się doświadczeniem i zachęcić do działania.

Ukoronowaniem pracy warsztatowej jest otwarte dla publiczności Wielkie Przedstawienie, które odbędzie się w Studio Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, podczas którego wszyscy uczestnicy, pokonując tremę, prezentują swoje osiągnięcia. Warsztaty przeznaczone są dla osób w każdym wieku. Przez 10 dni, pośród Mistrzów w wyjątkowej atmosferze doświadczyć można „innego świata” otwierającego przestrzeń nieodkrytych talentów i pasji.

Szczegóły i zapisy TUTAJ.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone