SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Mamy Wolne – wielkie święto kobiet już w najbliższy wtorek 14 maja

„Mamy Wolne“ – czyli wielkie święto kobiet. To pierwsza wydarzenie w kraju skierowane do kobiet, które na co dzień zajmują się pracą, dziećmi i domem – zapominając o sobie, swoich potrzebach i marzeniach. Pora to zmienić! 14 maja Warszawa stanie się kobietą!

Na warszawskie mamy czeka ponad 150 miejsc, które tego szczególnego dnia przygotowały długą listę zniżek i promocji. Kobiety będą mogły w super cenach: skorzystać z usług fryzjerskich, zabiegów ujędrniających i redukujących tkankę tłuszczową, zrobić hybrydę, permanentny makijaż, a także skorzystać z masażu twarzy lub całego ciała, a nawet wybielić zęby w bardzo atrakcyjnej cenie.

I co najlepsze, na tym nie koniec. Na mamy, które są głodne wrażeń, czekają zajęcia fitness, ścianka wspinaczkowa, czy zajęcia pole dance.Szukacie czegoś spokojniejszego? Świetnie, dla Was też coś mamy. W kilku punktach zaplanowane sąwarsztaty make-upu, spotkania z dietetyczkami, warsztaty z odporności, a nawet wlewy witaminowe!Na koniec będzie można dobrze i tanio zjeść, w niektórych miejscach czeka amerykański lunch, sushi, dania kuchni gruzińskiej, a do nich darmowy kieliszek wina, darmowa kawa albo deser gratis.Patronat nad imprezą objęli:

•Prezydent m.st. Warszawy•Marszałek Województwa Mazowieckiego•Centrum Praw KobietWieczorem uroczysta galadla Mam w Hulakula, ul. Jagiellońska 28b (Praga Północ).

Wieczorem wszystkie mamy spotykają się na wspólnej imprezie, na której czekają darmowe zabiegi na twarz i dłonie, darmowe masaże, porady stylistki, dietetyczki i ekspertów medycyny estetycznej. Gwoździem programu jest amatorski turniej w kręgle oraz przedpremierowy One Woman Show „Mać!”w wykonaniu aktorki Karoliny Piechoty z Teatru WARSawy. Cały wieczór gramy i bawimy się całkowicie za darmo! W programie także konkurs na najsilniejszą mamę oraz finał metamorfozy „Mamy pragną zmiany”, w której mamy zyskają zupełnie nowy wygląd dzięki poradom stylistki, która ubierze je w ubrania z ekskluzywnego butiku gwiazd „Swing” w Wilanowie.Udział w gali zapowiedziała prezeska Centrum Praw Kobiet Urszula Nowakowska, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz przedstawiciele stołecznego Ratusza.

PROGRAM IMPREZY:

14:00 –16:00–warsztaty i nauka make-up z AVON18:00–kurs i nauka samoobrony

18:15–ROZPOCZĘCIE TURNIEJU W KRĘGLE 19:00–One Woman Show „Mać!“ , aktorka Karolina Piechota/Teatr WARSawy –cz. I

19:20–panel dyskusyjny z blogerkami (Kaja Wolnicka „Moi-Mili”, Anna Chomiak „Nieidealna Anna”, Martyna Langowska „Aktywna Mama”)

19:40–One Woman Show „Mać!“ –Teatr WARSawy –cz.II

20:00–OFICJALNE OTWARCIE IMPREZY

20:45–amatorski turniej w kręgle –cz. II

21:00–One Woman Show „Mać!”, cz. III

21:15–rozstrzygniecie konkursu „Mamy pragną zmiany”

21:45–rozstrzygnięcie konkursu na najsilniejszą mamę

22:00-ogłoszenie wyników turnieju oraz wręczenie nagród za I, II, III miejsce

Kontakt do organizatorów:

Karolina Jakobsche

Fundacja Jestem Mamą

Tel. 510-820-848e-

mail: kontakt@fundacjajestemmama.pl

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone