SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Konkurs na piosenkę: „Zakochaj się w Warszawie w Wesołej”

Ośrodek Kultury w Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy jest organizatorem konkursu na piosenkę o Dzielnicy pt. ”Zakochaj się w Warszawie w Wesołej”. Wydarzenie to organizowane jest z okazji 50-lecia nadania praw miejskich Wesołej we współpracy z Urzędem Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy. Konkurs pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Patroni medialni: Radio Dla Ciebie, Wiadomości Sąsiedzkie.

Celem konkursu jest zainspirowanie artystów – autorów tekstów i kompozytorów – do tworzenia piosenek popularyzujących Warszawę-Wesołą. Ma on otwartą formułę, a utwory mogą zgłaszać zarówno amatorzy jak i profesjonaliści. Do współpracy zostali zaproszeni Justyna Holm, Jerzy Jarosław Dobrzyński, Lech Nowicki. Do koncertu galowego, który odbędzie się 21 września zostanie zakwalifikowanych 15 utworów. Utwory te zostaną wykonane w wyjątkowych aranżacjach przez profesjonalnych artystów.

Wieczór uświetni występ jednej z najciekawszych polskich wokalistek zakotwiczonej w jazzie Doroty Miśkiewicz oraz czołowego polskiego gitarzysty i kompozytora Marka Napiórkowskiego. W programie: najbardziej znane piosenki z solowych płyt Doroty Miśkiewicz, utwory z muzyką Grzegorza Wasowskiego, z tekstami Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego oraz standardy jazzowe w zaskakujących interpretacjach.

Po zakończeniu koncertu Jury wybierze piosenki-laureatki. Dodatkową nagrodę przyzna również publiczność. Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie internetowej Ośrodka Kultury w zakładce Konkursy.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.05.2019 r.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone