SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Juwenalia z Uniwersytetem Warszawskim coraz bliżej

fot. Wikimedia Commons

Już za niespełna miesiąc rozpocznie się kolejna edycja warszawskich Juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego. W tym roku studenci UW zapraszają 11 i 12 maja na Duży Dziedziniec Kampusu Głównego oraz 26 maja na Agrykolę, gdzie emocji dostarczą występy wielu artystów, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Tegoroczna edycja Juwenaliów organizowanych przez Samorząd Studentów UW będzie miała miejsce
11, 12 i 26 maja. Jak co roku, pierwsze dwa dni koncertów odbędą się na Dużym Dziedzińcu Kampusu Głównego UW (ul. Krakowskie Przedmieście 26/28). Na miejsce będzie można wejść już od godz. 17, a po północy,
kiedy planowane jest zakończenie imprezy, organizatorzy zapraszają na after party w klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9).

Pierwszego dnia na scenie będzie można podziwiać takich wykonawców, jak działający na pograniczu różnych stylów muzycznych zespół Fisz Emade, raper i producent Zeus oraz słynący z inteligenckich tekstów w hip-hopowym wydaniu Łona i Webber, a taneczny klimat zapewni duet DJ-ów z Flirtini. Tego dnia wstęp na teren koncertów będzie całkowicie bezpłatny.

Drugi dzień będzie należał do wszechstronnie uzdolnionego Korteza i hip-hopowego zespołu Dwa Sławy.
Line-up 12 maja uzupełnią wokalista, autor tekstów i kompozytor Leski oraz znany z wieloletniej działalności producenckiej i wokalnej w hip-hopie Miuosh. Tego dnia obowiązują płatne wejściówki, z których do godziny 20 studenci UW są zwolnieni.

Bilety wstępu można nabyć na stronie internetowej (palladium.pl) i w kasach klubu Palladium (ul. Złota 9). Organizatorzy pragną poinformować, że ceny wstępu ulegną zmianie według poniższego rozkładu:

  • Do 6 maja: 20 zł – bilet studencki; 40 zł – bilet normalny.

  • Od 7 maja: 30 zł – bilet studencki; 50 zł – bilet normalny.

Line-up i pozostałe szczegóły dotyczące trzeciego dnia Juwenaliów UW na Agrykoli (26 maja) pozostają jak na razie tajemnicą. Organizatorzy zalecają czujność i zachęcają do obserwowania ich mediów społecznościowych,
ponieważ wkrótce podadzą więcej informacji na ten temat.

Więcej informacji można uzyskać, obserwując profil Juwenaliów Uniwersytetu Warszawskiego na Facebooku (www.facebook.com/juwenalia.uw/) oraz na stronach wydarzeń poświęconych koncertom 11 i 12 maja, na których organizatorzy na bieżąco publikują nowe wiadomości.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone