SŁUCHAJ ONLINE
MENU

IX MAZOWIECKI FESTIWAL PIOSENKI „ROZDŹWIĘKI” 2021

Centrum Kultury Izabelin wraz z Europejską Fundacją Wspierania Talentów Dzieci i Młodzieży „Młodzi Artyści” z Zielonej Góry zapraszają uzdolnionych wokalnie młodych ludzi (7-25 lat) z terenu Mazowsza na eliminacje do IX MAZOWIECKIEGO FESTIWALU PIOSENKI „ROZDŹWIĘKI” 2021.

Eliminacje odbywają się online do 22 maja. Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. kupić cegiełkę, do której dołączona jest najnowsza płyta „Młodzi Artyści śpiewają”
2. przygotować dwie piosenki w języku polskim (promujemy twórczość rodzimą). Jedna z piosenek musi być obowiązkowo z dowolnej płyty „Młodzi Artyści śpiewają”, druga dowolna. Uczestnicy wysyłają organizatorom dwa filmiki z przygotowanymi piosenkami. Nagranie może być zrobione w dowolnym miejscu – w domu, na koncercie, w szkole itp.
3. wysłać kartę zgłoszeniową
Wszystkie materiały i informacje są na stronach www.mlodziartysci.eu oraz www.centrum.izabelin.pl
Uczestnicy oceniani są w kilku kategoriach wiekowych.
Podczas eliminacji wyłoniona zostanie grupa solistów i zespołów, którzy wezmą udział w Koncercie Finałowym 20 czerwca 2021 w Centrum Kultury Izabelin. Dzień wcześniej (19 czerwca) odbędą się profesjonalne warsztaty wokalne i próby z profesjonalną Orkiestrą Festiwalową. Mamy nadzieję, że tę część Festiwalu uda się zorganizować „stacjonarnie”, ale jeśli nadal będą obostrzenia, koncert odbędzie się online.
Podczas Koncertu Finałowego wykonawcy rywalizować będą o Grand Prix. Grand Prix Festiwalu to czek na 1000 zł oraz zaproszenie do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej FUMA 2020 w Zielonej Górze. Przewidziane są także inne cenne nagrody rzeczowe.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone