SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Gramy dla Ani, Karoliny i Małgosi” cz. 2 – koncert charytatywny

„Gramy dla Ani, Karoliny i Małgosi” to druga część koncertu charytatywnego dla trzech wspaniałych dziewczyn, które mimo doświadczeń związanych z różnego rodzaju niepełnosprawnością walczą o lepsze jutro. Koncert odbędzie się w niedzielę, 24 lutego o godzinie 15.00 w Lipskim Centrum Kultury.

Pierwszy koncert dedykowany trzem bohaterkom (Ani Jarzynie, Karolinie Bednarczyk i Małgosi Cywce) pochodzącym z powiatu lipskiego i powiatu zwoleńskiego odbył się 14 kwietnia 2018 r. Zebrano wówczas około 8000 zł. Suma ta została podzielona w równych częściach dla każdej z podopiecznych na realizację ich potrzeb. Organizatorzy spodziewają się, że realizacja kolejnego koncertu pozwoli dziewczynom w przyszłości zrealizować swoje cele, by normalnie funkcjonować, szczęśliwie żyć, a także pomoże im zmierzyć się z trudną codziennością.

Program

Program wydarzenia obejmuje występy grup artystycznych z Lipska, w tym grupy „Lipsko Śpiewa”, która zaprezentuje przeboje lat 70-tych, 80-tych i 90-tych.

Będą wyjątkowe licytacje ciekawych przedmiotów od lokalnych darczyńców. Poprowadzi je, najlepszy konferansjer w tej dziedzinie, Jarosław „FOKA” Bukowski z Kielc. Całą akcję wspierają znani i lubiani Polscy artyści i sportowcy, m.in.: Natalia Lesz, Anna Dymna Fundacja „Mimo Wszystko”, Robert Janowski, Ewa Wachowicz, Dorota Szelągowska, Kabaret Moralnego Niepokoju, Katarzyna Bonda, zespół disco polo „Boys”, Robert Lewandowski, Jakub Błaszczykowski i wielu innych. Wszyscy z nich przekazali również na ten cel swoje zdjęcia z autografami oraz drobne przedmioty.

Oprócz licytacji będą także okolicznościowe stoliki, gdzie w formie cegiełki będzie można otrzymać słodkie ciastko, ciepłe napoje, stroiki i drobne upominki. Pojawi się wiele dodatkowych atrakcji dla najmłodszych.

Charytatywny dancing

W piątek, 22 lutego od godziny 19 w „Restauracji pod Pretekstem” w Lipsku rozpocznie się dodatkowe wydarzenie dotyczące całej akcji pod nazwą „Gramy dla Ani, Karoliny i Małgosi”. Będzie to charytatywny dancing, na którym amatorzy śpiewania podczas karaoke będą mogli zaprezentować swoje wokalne umiejętności.

Imprezę poprowadzi znany w lipskim regionie DJ DYMEK. Wstęp w postaci charytatywnej cegiełki – 10 zł (zebrana kwota zostanie przekazana na konto podopiecznych).

Cały czas zbierane są gadżety i fanty do licytacji. Przedmioty można pozostawić w Lipskim Centrum Kultury (w godzinach pracy jednostki). Każda pomoc jest bardzo cenna.

Pytania można kierować na adres mailowy: lipskospiewa@gmail.com

Patronat Honorowy nad koncertem objęli: Starosta Lipski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko Współorganizatorzy wydarzenia: Fundacja Dea Salus z Sędziszowa, Lipskie Centrum Kultury, Restauracja „Pod Pretekstem”

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone