SŁUCHAJ ONLINE
MENU

CEMS Chance i innowacyjny projekt skierowany do uczniów

fot. mat. prasowe

CEMS Chance to innowacyjny projekt skierowany do wszystkich uczniów klas III gimnazjum oraz I klas szkół ponadgimnazjalnych, przygotowywany przez studentów Szkoły Głównej Handlowej, którzy aktywnie działają w CEMS Club Warsaw.

Jest to inicjatywa mająca na celu pomoc młodym ludziom w podjęciu decyzji edukacyjnych i zaplanowaniu ścieżki zawodowej. Uczestnicy, mający z różnych przyczyn utrudniony start w dorosłe życie, często nie są świadomi szans, jakie daje im los. Chcemy nauczyć ich te szanse dostrzegać i w pełni wykorzystywać, aby w przyszłości mogli odnieść sukces.

Dwa razy do roku (w maju i grudniu) zapraszamy młodych ludzi z całej Polski na 4-dniową konferencję do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Cykl warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych przybliża uczestnikom metody osobistego doskonalenia się, poznawania samego siebie, czy planowania własnej przyszłości. Diagnoza predyspozycji zawodowych, budowanie ścieżki kariery, warsztaty ekonomiczne oraz doskonalenie umiejętności miękkich to tylko niektóre z tematów poruszonych podczas poprzednich edycji CEMS Chance. Jako organizatorzy staramy się, aby projekt wzbogacił uczestników nie tylko o dodatkową wiedzę, ale i niezapomniane wrażenia. Z tego względu nieodłączną jego częścią są wizyty w atrakcyjnych galeriach, muzeach, parkach naukowych oraz centrach rozrywki.

Tegoroczna, czternasta już edycja projektu odbędzie się w dniach 15-18 maja 2018 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a sam udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania uczestników, posiłków, przejazdów komunikacją miejską na terenie miasta Warszawa oraz bilety wstępu do wszystkich miejsc objętych programem. Jedyny koszt jaki ponosi uczestnik projektu to koszt dojazdu do Warszawy.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone