SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Zgłoszenia do konkursu Next Film tylko do środy

fot. Warsaw Next/Facebook

Tylko do środy młodzi filmowcy mogą zgłaszać się do konkursu Next Film. To jedenasta edycja warsztatów. Skorzystać mogą ci, co obecnie pracują nad projektami filmów krótko- lub długometrażowych.

Jest to dobra okazja do zdobycia nowych, ważnych znajomości – mówiła w „Poranku RDC” organizatorka Eliza Subotowicz. – Takie spotkania, myślę, są bardzo inspirujące. Zaproponujemy coś praktycznego także dla tych uczestników, żeby troszkę poćwiczyli się w mówieniu o swoich projektach, prezentowaniu swoich projektów – tłumaczyła.

Wydarzenie organizowane jest w ramach 37. Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Ten od 8 do 17 października.

W czasie warsztatów odbędzie się szereg spotkań, wykładów i dyskusji z twórcami i przedstawicielami branży filmowej, a także specjalny warsztat przygotowujący uczestników do prezentacji ich projektów. Udział w nich jest okazją do nawiązania nowych kontaktów, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim zdobycia praktycznej wiedzy na temat rynku filmowego.

Co roku do udziału w Warsaw Next zapraszani są polscy i zagraniczni goście, m.in. producenci, przedstawiciele festiwali, dystrybutorzy oraz twórcy o znaczącym dorobku. W ubiegłych latach uczestnicy warsztatów mieli okazję usłyszeć o pracy w branży filmowej od wielu uznanych ekspertów i filmowców.

Ze względu na to, że część zajęć podczas Warsaw Next będzie prowadzona w języku angielskim, jego znajomość jest absolutnie wymagana.

Aby zgłosić się do udziału w Warsaw Next należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.

Koszt warsztatów wynosi 250 zł i obejmuje akredytację festiwalową upoważniającą do wstępu na pokazy filmów WFF, ważną na cały okres Festiwalu. Koszty przejazdu i zakwaterowania nie są pokrywane.

Posłuchaj całej rozmowy:

Poranek RDC: 11. edycja warsztatów Warsaw Next

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone