Zabrakło czasu na odrobienie strat. Druga z rzędu porażka Legii Futsal

• 29.11.2020 16:09

• Aktualizacja: 02:36 26.07.2022

Futsaliści Legii Warszawa ponieśli drugą z rzędu porażkę w 1. lidze. Liderzy zmagań przegrali w 11. kolejce na wyjeździe z Orlikiem Mosina 4:5.
Do końca pierwszej połowy legioniści przegrywali 2:4. Bramki dla przyjezdnych zdobyli Paweł Tarnowski i Mariusz Milewski. W drugiej połowie kolejne gole strzelili Mateusz Gliński i Bartłomiej Świniarski.

Walka do końca

O bramkę dającą remis goście walczyli do końca. Mimo zdecydowanych ataków Legii w ostatnich fragmentach meczu, rywale nie dali się zaskoczyć i odnieśli szóstą wygraną w bieżących zmaganiach na zapleczu ekstraklasy.

Legioniści przegrali natomiast po raz trzeci w sezonie oraz po raz drugi z rzędu. W poprzedniej serii zmagań ulegli ekipie TAF-u Toruń 1:5. Mimo porażki pozostają na pozycji lidera.

W tym roku kalendarzowym Legię czekają jeszcze trzy mecze: najbliższy w Sulejówku z Victorią, a także z Widzewem Łódź i LZS-em Bojano.