SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Audycja RDC „Z innej planety” z szansą na nagrodę POP Science 2021!

Łukasz Badowski/fot.RDC

Audycja Radia dla Ciebie „Z innej planety” autorstwa Badowskiego nominowana do nagrody POP Science 2021! Głosowanie trwa do 7 października.

Głosowanie online trwa do 7 października do godziny 23:59. Wyłoni ono laureatów nagrody POP Science Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE 2021. Wyróżnienie to przyznawane jest osobom i przedsięwzięciom popularyzującym naukę w trzech kategoriach ogólnopolskich: wideoblog, blog lub strona internetowa, audycja radiowa lub podcast oraz dwóch kategoriach regionalnych pod wspólną nazwą „myśl globalnie, działaj lokalnie: pracownik uczelni oraz mieszkaniec województwa śląskiego”.

Nominowani do nagrody POP Science są wybierani po przeliczeniu głosów oddanych przez jury na kandydatów. Po ogłoszeniu listy nominowanych, głosy na nich może oddawać każdy w głosowaniu internetowym.

Wśród nominowanych jest audycja „Z innej planety” autorstwa Łukasza Badowskiego. Program jest emitowany na antenie Radia dla Ciebie w każdy wtorek od 20:00 do 23:00. „Z innej planety” to m.in. rozmowy z naukowcami z całej Polski i zagadki dla słuchaczy. Dotychczasowe audycje są dostępne TUTAJ.

O zwycięstwie decyduje jury oraz głosujący z zachowaniem proporcji: 50 proc. głosów internautów i 50 proc. głosów jury.

Nagroda POP Science zostanie wręczona po raz drugi. To jedna z trzech nagród przyznawanych w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Sam festiwal jest jednym z największych wydarzeń popularnonaukowych w Polsce.

Szczegóły TUTAJ.

Posłuchaj:

Z innej planety: „Rudy pies z Dekanu”, czyli dawny zwierzęcy krajobraz okiem naukowców

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone