SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Wyszyny Kościelne. Pracujący na budowie zasypanych w okopie

fot. Straż Pożarna w Mławie - profil na Facebooku

Podczas prac ziemnych przy budowie wiaduktu w miejscowości Wyszyny Kościelne osunięcie się ziemi spowodowało zasypanie czterech pracowników. Na miejsce skierowano służby ratunkowe, w tym strażaków i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. W międzyczasie zasypani wydostali się samodzielnie z wykopu.

Jak poinformowała w piątek Państwowa Straż Pożarna w Mławie, „podczas prac ziemnych przy budowie wiaduktu w miejscowości Wyszyny Kościelne, w związku z osunięciem się ziemi, w wykopie zasypanych zostało czterech pracowników„.

W wyniku niepełnej informacji dotyczącej miejsca zdarzenia oraz braku łączności ze zgłaszającym, jednostki ochrony pożarowej rozdzieliły się i w pierwszej fazie poszukiwały poszkodowanych. Po kilkunastu minutach zgłaszający oddzwonił i poinformował, że wszyscy wydostali się na zewnątrz i nie potrzebują pomocy” – przekazali w informacji o zdarzeniu mławscy strażacy.

Wcześniej, w związku ze zgłoszeniem o zasypanych w wykopie pracownikach, na miejsce wysłano m.in. trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej i strażaków ochotników z dwóch miejscowości: Wyszyny Kościelne oraz Stupsk, a także dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i patrol policji.

Czytaj też:

Tragiczny wypadek pod Płońskiem. „Cztery osoby zginęły na miejscu”

Tragiczny wypadek pod Gostyninem. Zginęły dwie osoby

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone