SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Wólka Kosowska. Policyjny pościg za sprawcami rozboju. Padły strzały

fot. www.mazowiecka.policja.gov.pl

– Stołeczni policjanci ścigając sprawców rozboju w Wólce Kosowskiej użyli broni. Ranny został jeden z mężczyzn – poinformowała w środę stołeczna policja. Jak dodano, cztery osoby zostały zatrzymane.

Jak informuje policja, w środę w godzinach popołudniowych w Nadarzynie doszło do rozboju, podczas którego sprawcy zaatakowali właściciela miejscowego kantoru wymiany walut. Staranowali swoim autem jego samochód, następnie wybili szybę i przez okno wyciągnęli torbę.

Potem zaczęli uciekać w stronę Wólki Kosowskiej. Po przejechaniu kilku kilometrów utknęli w korku. Tu zostali zauważeni przez policjantów. Jeden z funkcjonariuszy oddał strzał ostrzegawczy, ale to nie pomogło. Kierowca samochodu napastników ruszył przed siebie, taranując inne auta. Wówczas policjant oddał strzał w kierunku samochodu, raniąc jednego z napastników w nogę. Ranny został przewieziony do szpitala.

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Stołecznej Policji brali udział w pościgu za sprawcami rozboju. W Wólce Kosowskiej padły strzały, w wyniku których jeden z mężczyzn został ranny w nogę” – podała Komenda Stołeczna Policji na Twitterze.

W tej sprawie zatrzymano w sumie cztery osoby. Według nieoficjalnych informacji, wśród zatrzymanych są osoby bardzo dobrze znane warszawskim policjantom. Na chwilę obecną – ze względu na dobro śledztwa – policja nie udziela więcej informacji.

Czytaj też: Korupcja w warszawskim MPWiK. Trzy osoby zatrzymane przez CBA

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone