Wysoka porażka Legii Warszawa Futsal w Toruniu

• 22.11.2020 16:52

• Aktualizacja: 02:34 26.07.2022

Porażka Legii Warszawa w 10. kolejce 1. ligi futsalu. W meczu wyjazdowym legioniści przegrali z TAF-em Toruń 1:5. To najdotkliwsza przegrana warszawian w tym sezonie, którzy jednak pozostają na pierwszym miejscu w tabeli.
Przed spotkaniem zespół z Torunia zajmował 9. miejsce w lidze. Mimo że w tabeli drużyny dzieliła duża różnica punktowa, warszawianom nie udało się odnieść zwycięstwa.

Do przerwy legioniści przegrywali 0:1. W drugiej części spotkania w ciągu 10 minut gospodarze strzelili kolejne dwie bramki.

Pierwszy gol dla gości padł dopiero na dwie minuty przed końcem meczu. Futsaliści z Torunia nie poprzestali jednak na dotychczasowej zdobyczy i w ostatniej minucie piłka jeszcze dwukrotnie wpadła do bramki Legii.

Legioniści mają teraz na swoim koncie 8 wygranych i jedną przegraną. Nadal są liderem 1. ligi.

Kolejny mecz wojskowi rozegrają w najbliższą w niedzielę. Ich rywalem, w spotkaniu wyjazdowym, będzie Orlik Mosina.