SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Wiceprezes AZS PW: pokażemy to, co udowodniła Skra w Kazaniu

fot. KG/RDC

– Zawsze takie granie z przeciwnikiem z wysokiej półki jest w gruncie rzeczy łatwiejsze, bo i oczekiwania kibiców są mniejsze (…). Na pewno nie będziemy pękali – mówił przed niedzielnym meczem ze Skrą Bełchatów wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej, Marcin Bańcerowski.

W niedzielę na Torwarze mecz z PGE Skrą Bełchatów, która w środę pokonała w Lidze Mistrzów najlepszy zespół świata – Zenit Kazań. Jak podkreśla gość Arkadiusza Błaszczyka, zespół da z siebie wszystko i „będzie to świetne widowisko siatkarskie.”

– Pomimo tego, że zwyciężyliśmy na ostatnim meczu wyjazdowym z Gdańskiem – i to 3:0 we wspaniałym stylu – to mamy świadomość rywala. Myślę, że tak samo była stawiana Skra przed meczem z Kazaniem, jak my teraz w tej rywalizacji. Mam nadzieję, że to, co udowodniła Skra w Kazaniu, to my pokażemy w Warszawie, czyli wygramy mecz – mówi Marcin Bańcerowski.

Niesamowite widowisko

Na niedzielny mecz władze stołecznego klubu przygotowały wiele atrakcji. Jedną z nich będzie świetlne show.

Dzięki współpracy z firmą, która organizuje galę FEN 11, udało się pozostawić całe oświetlenie, więc takiej oprawy, jaka jest i będzie na tym meczu PlusLigi, jeszcze nie było. Nie chcę zdradzać, ale będą dwa duże wejścia – jedno na rozpoczęcie i dlatego zapraszamy kibiców już na godz. 14, a o  godz. 14:25 odbędzie się wielka prezentacja zespołów – tłumaczy Marcin Bańcerowski.

Dodaje, że po meczu odbędzie się specjalny koncert, a zwieńczeniem całej imprezy będzie wręczenie statuetki MVP. – To są rzeczy, które warto zobaczyć na żywo, bo tego się nie poczuje – podkreśla.

Mecz AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów już w najbliższą niedzielę (20 marca) o godz. 14.45. Władze klubu spodziewają się, że obejrzy go ponad 5800 kibiców.

Trener AZS PW przed meczem ze Skrą: marzymy o potrójnej koronie [więcej]

Zrealizowano dzięki współfinansowaniu z opłat abonamentowych
NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone