SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Drogowcy na Obozowej. Zamknięty przejazd i zmiany w komunikacji

fot. RDC

Od soboty, od północy zamknięty będzie przejazd w ciągu ul. Obozowej na skrzyżowaniu z ul. Deotymy. Będą zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Korzystając z wyłączenia ruchu tramwajów na ulicach Obozowej i Młynarskiej tramwajarze wyremontują również tory na przejeździe na skrzyżowaniu z ul. Deotymy. utrudnienia potrwają do poniedziałkowego poranka.

W weekend, od soboty, 13 lipca, od północy do poniedziałku, 15 lipca do godz. 4.00, kierowcy jadący ul. Obozową od strony Bemowa nie będą mieli możliwości skrętu w ul. E. Dahlbergha. Nie będzie również możliwości skrętu w ul. Deotymy jadąc od strony centrum. Natomiast wyjeżdżający z ulic Deotymy i E. Dalhbergha będą musieli skręcić w prawo. Zawrócić będą mogli na skrzyżowaniach z ulicami Magistracką lub E. Ciołka. Dla pieszych utrzymane będzie przejście tylko po zachodniej stronie skrzyżowania.

Komunikacja:

Autobusy linii 184 i 187 (tylko w kierunku krańców Metro Młociny i Gwiaździsta) pojadą al. Prymasa Tysiąclecia i dalej ul. Obozową. Tramwaje linii 20 jadą ul. Dywizjonu 303 do pętli Koło. Tramwaje linii 23 kursują al. „Solidarności” i ul. Wolską do pętli Cm. Wolski. Składy linii 24 jeżdżą objazdem ulicami: Powstańców Śląskich – Wolska – Towarowa – Al. Jerozolimskie. Na ulice wyjechały autobusy linii zastępczej Z-3, które kursuje na trasie: Nowe Bemowo – Powstańców Śląskich – Radiowa – Dywizjonu 303 – Obozowa – Młynarska – Leszno – Okopowa (powrót: al. „Solidarności” – Młynarska – Obozowa).

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone