SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Warszawska „Zima w mieście 2019”. Rejestracja jeszcze przez dwa dni

fot. um.warszawa.pl

Do 13 grudnia potrwa rekrutacja dzieci do przyszłorocznej edycji warszawskiej „Zimy w mieście”. Akcja obejmie cały okres zimowych ferii, czyli od 28 stycznia do 8 lutego.

Zapisy do warszawskiej „Zimy w mieście 2019” ruszyły czwartego grudnia. Coroczna akcja to szansa dla tysięcy uczniów warszawskich szkół, by aktywnie spędzić zimowe ferie, a przy okazji odciążyć rodziców. Wszystko to bezpłatnie przez pięć dni w tygodniu od 7:00 lub 8:00 do 16:00 lub 17:00 – w zależności od placówki.

Opiekunowie zapłacą jedynie za wyżywienie obejmujące dwa posiłki dziennie, w tym jeden ciepły. Dzienny koszt to siedem złotych. Wyjątkiem są uczniowie zwolnieni z opłat decyzją OPS lub dyrektora szkoły na podstawie zaświadczenia z macierzystej placówki.

Zima w mieście 2019 – gdzie się zapisać?

Zajęcia edukacyjno-wychowawcze, sportowe, rekreacyjne i kulturalne w szkołach, w obiektach sportowych, centrach, ośrodkach kultury, klubach i innych placówkach czekają na uczniów mieszkających na stałe w Warszawie lub uczących się w warszawskich szkołach.

Rejestracja pod tym adresem potrwa do 13 grudnia. Informacje o zakwalifikowaniu rodzice zobaczą w panelu strony 2 stycznia około godziny 13:00. Czas na dostarczenie karty kwalifikacyjnej, potwierdzenia opłaty lub przedstawienia zaświadczenia o zwolnieniu z opłat, potrwa od trzeciego do 10 stycznia 2019. Ostateczną decyzję o przyjęciu ucznia do programu „Zima w Mieście 2019″ podejmuje organizator wypoczynku.

Zima w mieście 2019 – koordynatorzy dzielnic i lista placówek

Lista koordynatorów, którzy udzielają szczegółowych informacji jest dostępna do pobrania tutaj. Listy wszystkich placówek i placówek specjalnych są również dostępne do pobrania.

Placówki specjalne: Danuta Markiewicz / 22-443-35-54 / dmarkiewicz@um.warszawa.pl
Jacek Grzyśka / 22 443 35 55 / jgrzyska@um.warszawa.pl

Placówki specjalne Mokotów: Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych nr 1
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 im. Stefana Starzyńskiego

Placówki specjalne Ochota: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 177 im. Marii Konopnickiej

Placówki specjalne Praga Południe: Zespół Szkół Specjalnych nr 90
Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240

Placówki specjalne Śródmieście: Zespół Szkół Specjalnych nr 85

Placówki specjalne Wola: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 147

Placówki specjalne Żoliborz: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 9

Bemowo: Katarzyna Niedźwiedzka / 22-443-76-01 / kniedzwiedzka@um.warszawa.pl
Andrzej Szulik / 22-443-77-99 / aszulik@um.warszawa.pl
Placówki Bemowo: Szkoła Podstawowa nr 316 im. Astrid Lindgren
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej
Szkoła Podstawowa nr 362 im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego

Białołęka: Katarzyna Kowalska / 22-762-44-90 / katarzyna.kowalska@um.warszawa.pl
Roman Stachurski / 22-762-44-90 / rstachurski@um.warszawa.pl
Ewa Skweres / 22-614-18-58 / eskweres@um.warszawa.pl
Placówki Białołęka: Szkoła Podstawowa nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 110 im. Kazimierza Jeżewskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 112 im. Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego
Szkoła Podstawowa nr 231 im. gen. Mariusza Zaruskiego
Szkoła Podstawowa nr 257 im. prof. Mariana Falskiego
Szkoła Podstawowa nr 314 im. Przyjaciół Ziemi
Filia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. Jana Marcina Szancera
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 im. Powstania Warszawskiego
Szkoła Podstawowa nr 355
Szkoła Podstawowa nr 356 im. Ryszarda Kaczorowskiego
Szkoła Podstawowa nr 368 im. „Polskich Olimpijczyków”

Bielany: Emilia Zielińska / 22-443-48-10 / estrzelec@um.warszawa.pl
Magdalena Borek / 22-325-44-39 / mborek@um.warszawa.pl
Placówki Bielany: Szkoła Podstawowa nr 133 im. Stefana Czarnieckiego
Szkoła Podstawowa nr 352 im. Jerzego Huberta Wagnera
Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej
Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza

Mokotów: Magdalena Klepczarek / 22-443-66-90 / mklepczarek@um.warszawa.pl
Michał Trawiński / 22-443-67-93 / mtrawinski@um.warszawa.pl
Placówki Mokotów: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1
Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 69
Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Szkoła Podstawowa nr 119 im. 3 Berlińskiego Pułku Piechoty
Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza
Szkoła Podstawowa nr 190 im. Orła Białego
Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 im. Eugeniusza Lokajskiego
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339 im. Raoula Wallenberga
Zespół Szkół nr 59

Ochota: Zbigniew Najbauer / 22-822-28-61 / znajbauer@um.warszawa.pl
Dorota Kaźmierczak / 22-822-19-08 / dkazmierczak@um.warszawa.pl
Placówki Ochota: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 61 im. Juliana Przybosia
Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral

Praga Południe: Edyta Kurant / 22-443-55-32 / ekurant@um.warszawa.pl
Beata Billewicz / 22-44-35-471 / bbillewicz@um.warszawa.pl
Placówki Praga Południe: Szkoła Podstawowa nr 72 im. Przyjaciół Grochowa
Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 135 im. Marii Kownackiej
Szkoła Podstawowa nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Szkoła Podstawowa nr 312 im. Ewy Szelburg-Zarembiny

Praga Północ: Monika Górska / 22-443-79-83 / mogorska@um.warszawa.pl
Beata Banaszek / 22-443-81-39 / bbanaszek@um.warszawa.pl
Placówki Praga Północ: Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 im. Króla Stefana Batorego
Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Szkoła Podstawowa nr 258 im. gen. Jakuba Jasińskiego
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 im. Adama Asnyka

Rembertów: Ilona Prejss-Iwanicka / 22-443-39-12 / iprejss@um.warszawa.pl
Sebastian Tchórzewski / 22-443-39-16 / stchorzewski@um.warszawa.pl
Placówki Rembertów: Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. „Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie”
Zespół Szkół nr 74

Śródmieście: Małgorzata Krzyżanowska / 22-443-91-74 / mkrzyzanowska@um.warszawa.pl
Ewa Pstrągowska / 22-443-91-77 / epstragowska@um.warszawa.pl
Placówki Śródmieście: Szkoła Podstawowa nr 210 im. Bohaterów Pawiaka
Szkoła Podstawowa nr 158 im. Jana Kilińskiego
Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Adama Próchnika
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8

Targówek: Izabella Górnikowska / 22-443-86-45 / igornikowska@um.warszawa.pl
Monika Moroz / 22-443-86-54 / mmoroz@um.warszawa.pl
Placówki Targówek: Szkoła Podstawowa nr 58 im. Tadeusza Gajcego
Szkoła Podstawowa nr 84 im. Waleriana Łukasińskiego
Szkoła Podstawowa nr 42 z Oddziałami Integracyjnymi im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera
Szkoła Podstawowa nr 298 im. Jana Kasprowicza
Szkoła Podstawowa nr 377 im. majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala”
Szkoła Podstawowa nr 378 im. Ignacego Jana Paderewskiego
Szkoła Podstawowa nr 380 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 28 im. Stefana Żeromskiego

Ursus: Barbara Dudzińska / 22-443-60-48 / bdudzinska@um.warszawa.pl
Norbert Pyza / 22-443-60-73 / npyza@um.warszawa.pl
Placówki Ursus: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Żołnierzy I Dywizji Kościuszkowskiej
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Szkoła Podstawowa nr 382
Szkoła Podstawowa nr 383 im. Ks. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Szkoła Podstawowa nr 360

Ursynów: Joanna Szrejner / 22-443-73-97 / jszrejner@ursynow.pl
Piotr Nietz / 22-443-72-78 / pnietz@ursynow.pl
Placówki Ursynów: Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara „Rudego”

Wawer: Joanna Kucharska / 22-443-68-89 / jkucharska@um.warszawa.pl
Miłosława Wolska / 22-443-68-98 / mwolska@um.warszawa.pl
Placówki Wawer: Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych
Szkoła Podstawowa nr 86 im. Bronisława Czecha
Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Szkoła Podstawowa nr 218 im. Michała Kajki
Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9
Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta

Wesoła: Jacek Karczmarek / 22-443-40-44 / jkarczmarek@um.warszawa.pl
Agata Sokołowska-Mielechin / 22-443-40-43 / agata.sokolowska@um.warszawa.pl
Placówki Wesoła: Szkoła Podstawowa nr 171 im. Stanisława Staszica
Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej
Szkoła Podstawowa nr 353 im. „Wielkich Odkrywców”

Wilanów: Magdalena Ambroż / 22-443-49-01 / mambroz@um.warszawa.pl
Karolina Krzemień / 22-443-50-35 / kkrzemien@um.warszawa.pl
Placówki Wilanów: Szkoła Podstawowa nr 358 im. hetmana Jana Zamoyskiego
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Włochy: Magdalena Kwiatkowska / 22-443-42-93 / magdalena.kwiatkowska@um.warszawa.pl
Katarzyna Pietrzak / 22-443-43-98 / k.pietrzak@um.warszawa.pl
Placówki Włochy: Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego
Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza

Wola: Ewa Wocial / 22-443-56-73 / ewocial@um.warszawa.pl
Jolanta Piątkowska / 22 443 57 65 / j.piatkowska@um.warszawa.pl
Placówki Wola: Szkoła Podstawowa nr 26 im. Mirosława Biernackiego
Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Szkoła Podstawowa nr 148 im. Hugona Kołłątaja
Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 225 im. Józefa Gardeckiego
Szkoła Podstawowa nr 236 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ireny Sendlerowej

Żoliborz: Gabriela Korczak-Florek / 22-443-88-56 / gkorczak@um.warszawa.pl
Łukasz Kula-Orłowski / 22-443-90-11 / l.kula@um.warszawa.pl
Placówki Żoliborz: Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68 im. Artura Oppmana
Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Szkoła Podstawowa nr 267 im. Juliusza Słowackiego

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone