SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Warszawa. Śmiertelny wypadek przy Grochowskiej. Nie żyje kierowca skutera. Kierowca auta uciekł

fot. PAP/Mateusz Marek

Śmiertelny wypadek na warszawskim Kamionku. Skuter zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zdarzenia zginął kierowca skutera.

Do zderzenia skutera i auta osobowego doszło dziś wieczorem w pobliżu skrzyżowania ul. Grochowskiej z ul. Mińską. W jego wyniku zginął kierowca skutera. Kierowca osobówki uciekł z miejsca wypadku. Trwają jego poszukiwania.

Do wypadku doszło w środę wieczorem przy ul. Grochowskiej 355 – poinformował dyżurny ze stołecznej straży pożarnej. Osobówka potrąciła tam 49-letniego mężczyznę jadącego skuterem. Zmarł na miejscu mimo reanimacji. Jak mówił strażak, kiedy straż przyjechała na miejsce, była tam już karetka, lekarz stwierdził zgon. Działania straży polegały w związku z tym przede wszystkim na zabezpieczeniu miejsca wypadku.

W miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu. Na linie objazdowe zjechały też autobusy.

„Z powodu zdarzenia drogowego na ul. Grochowskiej autobusy linii 125 i 135 jadące w kierunku krańców Międzylesie / PKP Olszynka Grochowska zostały skierowane na trasę objazdową: … – Zamoyskiego – Lubelska – Bliska – Żupnicza – Chodakowska – Mińska – Stanisławowska – Terespolska – Grochowska – … z pominięciem przystanków: Lubelska 02, Bliska 02 i Gocławska 02” – informował Warszawski Transport Publiczny.

Czytaj też:

Tragiczny wypadek w centrum Warszawy. Patryk D. w areszcie

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone