SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Warszawa. Robert Nogal, ps. Frog ścigany listem gończym

fot. Policja Targówek

Policjanci z Targówka poszukują najsłynniejszego warszawskiego pirata drogowego. Robert Nogal ps. „Frog” jest ścigany listem gończym w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności – poinformowała rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI kom. Paulina Onyszko.

Według informacji przekazanej przez kom. Paulinę Onyszko, „Froga” poszukują policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek.

Mężczyzna poszukiwany jest listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy Warszawa Wola w celu odbycia kary roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 180a kk. – mówi policjantka. – To prowadzenie pojazdu mimo cofniętych uprawnień. Mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci prowadzą czynności w celu odnalezienia tego mężczyzny. Jeżeli rozpoznamy takiego mężczyznę, to niezwłocznie powinniśmy skontaktować się z dyżurnym komisariatu policji na Targówku. Możemy również zadzwonić pod ogólny numer alarmowy – wyjaśnia.

Kontaktować można się pod numerem telefonu (47) 723-81-71, (47) 723-87 50 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres: dyzurny.kp-targowek@ksp.policja.gov.pl.

Policja opublikowała wizerunek poszukiwanego.

Pirat drogowy

O „Frogu” stało się głośno, gdy w czerwcu 2014 r. w internecie pojawił się film nagrany kamerą umieszczoną w aucie, na którym widać jak mężczyzna – później, w trakcie śledztwa potwierdzono, że był to Robert N. – jadąc ulicami Warszawy, wjeżdża na skrzyżowanie na czerwonym świetle, prowadzi auto z dużą prędkością slalomem między innymi pojazdami, a także ściga się z motocyklistami.

Czytaj też:

Gdzie jest „Frog”;? Został skazany w ubiegłym roku, szuka go policja

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone