SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Zabójstwo 19-latka w Warszawie. Zatrzymany trzeci podejrzewany

Zdjęcie ilustracyjne/fot. PAP/Grzegorz Momot

Stołeczna policja zatrzymała trzeciego podejrzewanego o zabójstwo 19-latka w Warszawie. – Wszyscy trafili do policyjnego aresztu – poinformował w środę wieczorem rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak.

We wtorek wieczorem na warszawskim Mokotowie nieznani sprawcy zaatakowali nożem dwóch mężczyzn. – Młodszy z raną ciętą trafił do szpitala – informował nadkom. Sylwester Marczak. Drugi pokrzywdzony, pomimo wysiłku załogi karetki pogotowia, zmarł.

Na miejscu pracowali policjanci z Komendy Rejonowej Policji II oraz z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP.

W środę do tej sprawy odniósł się na konferencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. – Polscy policjanci cały czas intensywnie kontrolują osoby pozostające na kwarantannie, a mimo tego realizują cały szereg działań wynikających z naszych codziennych obowiązków. Bardzo szybkie działania stołecznych policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch podejrzewanych o zabójstwo 19-latka w Warszawie – powiedział szef polskiej policji.

Tego samego dnia wieczorem rzecznik Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że funkcjonariusze zatrzymali trzeciego z podejrzewanych.

Wszyscy zatrzymani trafili do policyjnego aresztu – poinformował. Dodał, że w czwartek odbędą się dalsze czynności z zatrzymanymi.

Czytaj też: Atak nożowników na Mokotowie. Jedna osoba nie żyje

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone