SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Warszawa. Policja zatrzymała podejrzewanych o zabójstwo 19-latka

Policja/fot. flickr

Bardzo szybkie działania stołecznych policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch podejrzewanych o zabójstwo 19-latka w Warszawie – poinformował w środę komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. Dodał, że policjanci cały czas poszukują trzeciego napastnika.

We wtorek wieczorem na warszawskim Mokotowie nieznani sprawcy zaatakowali nożem dwóch mężczyzn. – Młodszy z raną ciętą trafił do szpitala – poinformował we wtorek wieczorem rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak. Dodał, że drugi pokrzywdzony, pomimo wysiłku załogi karetki pogotowia, zmarł.

Na miejscu pracowali policjanci z Komendy Rejonowej Policji II oraz z Wydziału do walki z Terrorem Kryminalnym i Zabójstw KSP.

Nadkomisarz wskazał we wtorek wieczorem, że funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy nagrania z monitoringów. – Trwają poszukiwania sprawców – zaznaczył.

Trzeci napastnik wciąż poszukiwany

W środę do tej sprawy odniósł się na konferencji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji komendant główny policji gen. insp. Jarosław Szymczyk. – Polscy policjanci cały czas intensywnie kontrolują osoby pozostające na kwarantannie, a mimo tego realizują cały szereg działań wynikających z naszych codziennych obowiązków. Bardzo szybkie działania stołecznych policjantów doprowadziły do zatrzymania dwóch podejrzewanych o zabójstwo 19-latka w Warszawie – powiedział szef polskiej policji.

Zaznaczył także, że funkcjonariusze cały czas poszukują trzeciego z napastników.

Ilość zdarzeń przestępczych i ilość interwencji spada znacząco, niemniej jednak tej pracy policjanci mają bardzo dużo, stąd też wyrazy uznania i podziękowania – dodał komendant główny policji.

Czytaj też: Atak nożowników na Mokotowie. Jedna osoba nie żyje

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone