SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Warszawa. Policja szuka nożownika, który zaatakował kobietę [ZOBACZ]

fot. KSP

Mokotowscy policjanci opublikowali wizerunek mężczyzny, który przed miesiącem kilkukrotnie ranił nożem kobietę – przekazał podkom. Robert Koniuszy z mokotowskiej policji. Na stronach policji zamieszczono również trasę ucieczki napastnika.

Poszukiwany to mężczyzna w wieku ok. 30-40 lat, mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemną kurtką oraz spodnie.

Jak informuje policja, do ataku doszło 15 marca ok. godz. 19 przy ul. Czerskiej 21 w Warszawie. Napastnik po zdarzeniu uciekał ulicą Podchorążych do skrzyżowania i dalej przy obiekcie Służby Ochrony Państwa, a następnie skręcił w ul. Sielecką.

Z ustaleń śledczych wynika, że sprawca zadał cios ostrym narzędziem w okolice głowy kobiecie, wskutek czego doznała m.in. obrażeń twarzoczaszki.

„Jeśli ktoś z państwa rozpoznaje podejrzanego przedstawionego na zdjęciu lub był świadkiem tego zdarzenia, proszony jest o pilny kontakt z policjantami przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie”
– zaapelował podkom. Robert Koniuszy z z mokotowskiej policji.

Osoby podsiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą się kontaktować osobiście z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu pod podanym wyżej adresem lub dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 – czynne całą dobę – albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8-16, a także mailowo na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Czytaj też:

Warszawa. Nowe fakty w sprawie śmierci 18-letniej Wiktorii

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone