SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Atak nożownika na Woli. Policja zatrzymała 35-latka

fot. KSP

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 35-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa – poinformowała w środę rzeczniczka wolskiej policji komisarz Marta Sulowska. Dodała, że mężczyzna był od niedzieli poszukiwany po awanturze w jednym z warszawskich hosteli, gdy ranił innego mężczyznę nożem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę ok. godziny 16 w jednym z hosteli przy ul. Burakowskiej na Warszawskiej Woli. Z informacji przekazanych przez Komendę Stołeczną wynikało, w jednym z pokoi doszło do awantury. W zajściu miało brać udział dwóch mężczyzn, jeden z nich w trakcie awantury wyciągnął nóż i ranił drugiego w plecy.

Jak podawała policja, sprawca ataku uciekł z miejsca zdarzenia, zaś poszkodowany trafił przytomny do szpitala. – Na miejsce skierowano przewodnika z psem – informował wtedy kom. Piotr Świstak. Dodał, że w oględzinach miejsca zdarzenia uczestniczą technicy kryminalistyki.

Jak się okazuje mężczyzna był wcześniej znany policji – ośmiokrotnie przebywał w zakładzie karnym – poinformowała Edyta Adamus z KSP. – W wyniku intensywnych czynności policjanci ustalili możliwą tożsamość napastnika. 35-latek został zatrzymany na warszawskich Włochach w pokoju hostelowym. Zaskoczony wizytą operacyjnych, nie stawiał oporu. Został doprowadzony do komendy – dodała.

Po skompletowaniu dokumentów podejrzewany mężczyzna zostanie przekazany do prokuratury rejonowej, gdzie będą wykonywane z nim dalsze czynności.

Czytaj też:

Warszawa. Atak nożownika na Woli. Policja poszukuje sprawcy

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone