SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Dziś Legia zagra z Zagłębiem. „Potrzebna jest stabilizacja”

Derby Mazowsza/fot. PAP/Leszek Szymański

Legia jest na zakręcie. Kibice czekają na powiew optymizmu – powiedział przed meczem mistrzów Polski z Zagłębiem Lubin był piłkarz Wojskowych Tomasz Sokołowski. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o 17.30.

Stołeczni w dotychczas rozegranych czterech meczach w tym sezonie PKO Ekstraklasy wygrali dwukrotnie, ponieśli też dwie porażki. Taki bilans daje im dziewiąte miejsce w tabeli.

Potrzebna jest stabilizacja. Forma Legii nie jest zadowalająca, nie potrafią wejść na właściwe tory. Zmiana trenera, odpadnięcie z pucharów i praca trenera Michniewicza w reprezentacji U21. Nie ma ciągłości, nie było go i zastępowali go inni ludzie ze sztabu – uważa ekspert Magazynu Sportowego Radia dla Ciebie Tomasz Sokołowski.

Z kolei Zagłębie jest w formie. Po sześciu rozegranych spotkaniach zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Czym Legioniści mogą zaskoczyć rywali?

Kluczowa będzie rola skrzydłowych. Na „dziewiątce” będzie prawdopodobnie Pekhart (Tomas – red.), na dzień dzisiejszy najlepszy strzelec. Głównie gra opierała się na bokach. Lewa, prawa strona, żeby robić przewagę. Tutaj siła Legii: Mladenovic, Juranovic, napędzając Wszołkiem czy Kapustką – przekonuje Sokołowski.

Pierwszy gwizdek przy Łazienkowskiej w niedzielę o 17:30. Relacje z meczu Legia – Zagłębie w wiadomościach Radia dla Ciebie. Zapraszamy!

Czytaj też: Airam Lopez Cabrera nowym zawodnikiem Wisły Płock

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone