SŁUCHAJ ONLINE
MENU

UW promuje szczepienia. Powstała specjalna kampania

fot. UM Warszawa

Zależy mi na innych, wierzę w naukę, chcę podróżować po świecie, chcę studiować normalnie, chcę żyć normalnie – to wybrane sformułowania wykorzystane w kampanii na rzecz szczepień przeciw COVID-19, którą przygotował Uniwersytet Warszawski.

KORONAWIRUS NA MAZOWSZU. ZOBACZ MAPĘ ZAKAŻEŃ

ZOBACZ MAPĘ PUNKTÓW SZCZEPIEŃ PRZECIW COVID-19 NA MAZOWSZU

Na kampanię zatytułowaną „Ramię w ramię” składa się seria plakatów, banerów oraz działania na profilach Uniwersytetu w mediach społecznościowych. Materiały pojawią się także na stronach internetowych i fanpage’ach jednostek UW.

Promocja szczepień

W kampanii wyliczono powody, dla których warto się zaszczepić: zależy mi na innych, wierzę w naukę, chcę podróżować po świecie, chcę studiować normalnie, chcę żyć normalnie, chcę żyć.

W ramach akcji powstał również firm promocyjny zachęcający do szczepień. Występują w nim przedstawiciele różnych grup wspólnoty akademickiej UW – rektor UW Alojzy Z. Nowak, Jacek Jemielity z Centrum Nowych Technologii, dyrektor Uniwersytetu Otwartego UW dr Katarzyna Lubryczyńska-Cichocka, doktorantka z Wydziału Fizyki Anita Gardias, student prawa i przewodniczący Samorządu Studentów UW Kamil Bonas oraz pochodząca z Etiopii studentka stosunków międzynarodowych Gelila Shumi Tolla.

Kampania promocyjna UW dotycząca szczepień przeciw COVID-19 powstała z inicjatywy władz UW. Akcja skierowana jest do wszystkich członków społeczności UW – wynika z informacji zamieszczonych na stronie uczelni.

Czytaj też:

COVID-19. Ruszyła rejestracja na szczepienia trzecią dawką. Dla kogo?

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone