SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Trzy licealistki z Płocka przekonują i motywują cytatami

fot; The Power of Words

„Słowa mają moc” – przekonują płockie licealistki i motywują cytatami. Ze swoją akcją dotarły już do Warszawy. Codziennie w sieci publikują cytaty lub artykuły na temat osób, które spełniły marzenia.

– Chcemy zmotywować ludzi do działania – mówi Oliwia Kowalczyk, uczennica drugiej klasy LO im. Władysława Jagiełły. – Wpadłyśmy na pomysł żeby stworzyć ten projekt, ze względu na brak motywacji, szczególnie wśród młodych osób. Jest on też skierowany do osób starszych, nie ma tu ograniczenia wiekowego. Chcemy dać motywację do realizacji marzeń i osiągania swoich celów i każdego dnia realizujemy to stawiając plakaty motywujące – wyjaśnia.

Głównie działamy na Facebooku i Instagramie – mówi Wiktoria Ciechanowska, uczennica drugiej klasy LO im. Władysława Jagiełły. – Nasze działania polegają również na wstawaniu cotygodniowego postu o bohaterze tygodnia, który według nas osiągnął sukces i jest godny naśladowania. Nasze główne działanie polega na przeprowadzaniu wywiadów, z ludźmi którzy już coś osiągnęli, aby pokazać, że każdy może coś osiągnąć – 

Chcemy dotrzeć do jak największej liczby osób – dodaje Sara Bisping-Janiak. – Oprócz naszej działalności internetowej poszerzyłyśmy  naszą kampanie o billboardy w centrum warszawy i plakaty w komunikacji miejskiej w Płocku. Chodzi o dotarcie do jak największej liczby odbiorców, aby jak największa liczba osób skorzystała na naszym projekcie – podkreśla.

Codzienna porcja motywacji na Facebooku i Instagramie pod hasłem „The Power of Words”.

Czytaj też:

Mazowsze. Klasy I-III od jutra przechodzą na tryb hybrydowy. „To już w tej chwili konieczność”

„Zanocuj w lesie”. Ponad 30 miejsc na Mazowszu. Na co zwrócić uwagę?

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone