SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Transmisje wideo od teraz także w aplikacji mobilnej Radia dla Ciebie!

Wideostreaming teraz także w aplikacji mobilnej Radia dla Ciebie!

Transmisje koncertów oraz audycji Radia dla Ciebie od teraz także na ekranach smartfonów! Naszą aplikację mobilną wzbogaciliśmy o funkcję śledzenia streamów wideo prosto ze studia RDC. Można ją pobrać za darmo ze sklepów App Store i Google Play.

POBIERZ APLIKACJĘ MOBILNĄ RADIA DLA CIEBIE PRZEZ GOOGLE PLAY I APP STORE

„Trzeba marzyć” w poniedziałki od 19:00, „Kwarantanna w Hi-Fi” w czwartki od 18:00, „Magazyn Sportowy” w piątki od 9:00, do tego koncerty w ramach cyklu „Jazz dla Ciebie”. Transmisje wideo tych audycji można śledzić w aplikacji mobilnej Radia dla Ciebie. Wystarczy za darmo pobrać ją ze sklepów Google lub Apple. Jeśli ktoś ma ją już zainstalowaną w swoim telefonie, wystarczy, że pobierze aktualizację i będzie mógł cieszyć się transmisją wideo swoich ulubionych programów!

Nie zawsze mamy przy sobie radio, ale zawsze mamy przy sobie smartfon. W związku z czym, polecam Państwu naszą aplikację mobilną. Możemy na niej od teraz nie tylko słuchać Radia dla Ciebie, ale także oglądać nasze streamingi – mówi prezes Radia dla Ciebie Tadeusz Deszkiewicz.

W aplikacji mobilnej RDC dostępne są także najświeższe informację z Mazowsza, podcasty wszystkich naszych audycji oraz stream live. To także możliwość kontaktu z redakcją, czy zgłoszenia tematu, którym powinniśmy się zająć.

Transmisje wideo można śledzić niezmiennie na rdc.pl i na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone