SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Tragiczny wypadek na S8 – jest nagranie. Policja szuka świadków

fot. KSP

Policja poszukuje świadków śmiertelnego wypadku, do którego doszło w sobotę na S8 w kierunku Wyszkowa. W zdarzeniu wzięły trzy samochody – ciężarowe volvo, osobowe volvo i BMW. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy i spadła z wiaduktu. Kierowca TIR-a zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę ok. godz. 15:00 w miejscowości Nadma. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że na trasie S8 zderzyły się ciężarowe volvo, osobowe volvo i BMW. W wyniku zderzenia ciężarówka wypadła z trasy i spadła z wiaduktu. Wewnątrz pojazdu został uwięziony kierowca, którego wydobyli strażacy. Jak się okazało, mężczyzna zginął na miejscu. Po wypadku kierowca i pasażer BMW oddalili się z miejsca zdarzenia.

Zatrzymani znani policji

Wczoraj około godziny 21:00 przy ul. Pułkowej policjanci wydziału kryminalnego z Targówka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy oddalili się z miejsca wypadku ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Nadma na trasie S8 – poinformowała w niedzielę Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. – Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Jeden z mężczyzn, 32-latek poszukiwany był do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze pięciu lat i 10 miesięcy za zorganizowaną grupę przestępczą oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków. Natomiast drugi z mężczyzn, 34-latek, w przeszłości był notowany za posiadanie narkotyków – dodała.

Jak poinformowała Wersocka, decyzją prokuratora zatrzymanym mężczyznom pobrana zostanie krew do badań. – Teraz dla nas kluczowe jest w tej sprawie ustalenie, kto w chwili wypadku prowadził ten pojazd – powiedziała.

Poszukiwani świadkowie

W poniedziałek komenda policji w Wołominie opublikowała na swojej stronie apel do świadków zdarzenia. „Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie” – czytamy w komunikacie.

Czytaj też:

Radzymin. Ciężarówka wypadła z drogi na S8. Zginął kierowca

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone