SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Tomasz Sokołowski w Legends Club. „Grał w najlepszych czasach Legii”

fot. RDC

Spotkanie z prawdziwą legendą Legii Warszawa przed sobotnim meczem z Cracovią. Tomasz Sokołowski będzie w gościem cyklu Legends Club. Były Legionista, a teraz prowadzący w Radiu dla Ciebie audycję „Magazyn Sportowy”, rozegrał w klubie z Łazienkowskiej 291 spotkań i zdobył 42 bramki.

– Legia lat 90. przez wielu obserwatorów jest uznawana za najlepszą w historii. Przypomnijmy: dwa tytuły mistrza Polski, potem faza grupowa Ligi Mistrzów, jako pierwszy polski klub. Dla wielu pokoleń kibiców ta drużyna pozostaje do dzisiaj punktem odniesienia i chcemy przypominać o najwznioślejszych punktach naszej historii – mówi Bartosz Zasławski z biura prasowego Legii.

Cykl Legends Club to ważny projekt – dodaje Zasławski. – Opowiadanie i przypominanie naszych sukcesów, przedstawianie naszych postaci, które za tymi sukcesami stały, to jest w dalszym stopniu kształtowanie tożsamości klubu, co jest ważne dla naszej społeczności. To nie jest tak, że mamy kibica dziś. Musimy dbać o to, żeby mieć go też jutro, żeby Legia była ważnym elementem jego życia. I spotkania w ramach cyklu Legends Club temu służą – tłumaczy -.

Wcześniej bohaterami spotkań z legendami byli m.in. Arkadiusz Malarz, Jacek Bednarz i Jacek Magiera.

Spotkanie Legii z Cracovią, ostatnie w tym sezonie Ekstraklasy w sobotę o 17.30.

Czytaj też: Ekstraklasa piłkarska. Legia zremisowała z Jagiellonią Białystok

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone