SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Koronawirus w WORD. Testy nie wykazały nowych zakażeń

fot. facebook.com/WordWarszawa

W warszawskim oddziale Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego nie stwierdzono zakażenia koronawirusem wśród pracowników. Wszystkie otrzymane wyniki badań są wynikami negatywnymi – poinformował stołeczny WORD.

Ze względu na podejrzenie uczestniczenia w egzaminach osoby zarażonej SARS-Cov-2 – informował wcześniej WORD – zawieszone zostały egzaminy oraz zapisy na egzaminy w Miejscu Egzaminowania przy ul. Radarowej.

Stołeczny WORD dodał też, że wśród pracowników we wszystkich miejscach egzaminowania, przeprowadzane zostały testy na obecność SARS-Cov-2.

Wszystkie otrzymane wyniki piątkowych badań są wynikami negatywnymi, nie stwierdzono zakażenia wśród pracowników WORD Warszawa” – przekazano.

Zawieszono realizację egzaminów

Dodano też, że ze względu na obowiązujące procedury, w przypadku podejrzenia kontaktu z osobą zarażoną koronawirusem, pracowników Miejsca Egzaminowania – Radarowa objęto kwarantanną prewencyjną wraz z ponownymi badaniami już w ramach procedur Głównego Inspektoratu Sanitarnego przewidzianych dla takich przypadków.

W związku z powyższym do dnia 11 lipca 2020 (sobota) zawiesza się realizację egzaminów oraz zapisów na egzaminy w Miejscu Egzaminowania Radarowa” – poinformował WORD.

Jak podano w komunikacie, wszystkie zaplanowane w tych dniach egzaminy zostały anulowane w systemie egzaminacyjnym. „Wyznaczenie nowego terminu egzaminu, po przywróceniu procesu egzaminowania, nastąpi bez ponoszenia przez Państwa dodatkowych opłat” – wyjaśnił WORD.

Czytaj też:

Włochy. Podejrzenie koronawirusa w WORD. Wstrzymane egzaminy

Koronawirus. Ośrodek dla cudzoziemców wolny od zakażeń

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone