SŁUCHAJ ONLINE
MENU

T. Sokołowski o transferach Legii: na horyzoncie nie widać hitów

Legia Warszawa po porażce z Zagłębiem Lubin/fot. PAP/Piotr Nowak

Poza najnowszymi nabytkami, na horyzoncie nie widać na razie hitowych transferów Legii – mówił w „Magazynie sportowym RDC” były piłkarz stołecznego klubu, Tomasz Sokołowski. Legia pozyskała do tej pory dwóch piłkarzy.

Zdaniem eksperta Radia dla Ciebie, na efekty transferowej ofensywy klubu trzeba jeszcze poczekać. – Wciąż nie wiadomo, którzy piłkarze zostaną przy Łazienkowskiej – zaznaczył Sokołowski.

Mówi się o Mateuszu Wietesce, nie wiadomo co z Carlitosem. Też się mówi o nim, ma propozycje. Czy z nich korzysta? Są to oferty dość kuszące. Nie zdecydował się na to zimą. Miał za duże pieniądze ofertę, by przenieść się za ocean – dodał Sokołowski.

Środki na wzmocnienia są. Legia zyskała finansowo na sprzedaży Sebastiana Szymańskiego do Dinama Moskwa – przypomniał Sokołowski. – Nie widać na tę chwilę poważniejszych transferów. Rozmowy są prowadzone, bo pieniądze na transfery są. Musimy poczekać – dodał.

Jak dotąd, w trwającym okienku transferowym, wicemistrzowie Polski pozyskali Igora Lewczuka, który wraca na Łazienkowską po trzech latach gry we Francji, oraz pomocnika reprezentacji Gruzji – Waleriana Gwilię z Górnika Zabrze.

Bez Malarza i Radovicia

W piątek klub poinformował o odejściu bramkarza Akradiusza Malarza. Wcześniej z Legii odszedł Sebastian Szymański. Z kolei w sobotę Legia opublikowała informację, że z zespołu – w roli piłkarza – odchodzi Miroslav Radović, który ma za sobą 391 występów w stołecznym klubie.

W pierwszym meczu najbliższego ligowego sezonu Legia zagra 20 lipca, u siebie z Pogonią Szczecin.

Cały „Magazyn sportowy” do zobaczenia na kanale RDC w serwisie You Tube, a także do posłuchania tutaj.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone