SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Sprawcy sierpniowego pobicia nastolatki w Siedlcach zamieszani w kolejne zajście. „Znajomi ofiary”

fot. Pixabay

Kolejne pobicie w Siedlcach. Tym razem poszkodowana została 14-latka, uczennica jednej z siedleckich szkół. Przyczyną zajścia miały być „plotki i nieporozumienia towarzyskie”. Wśród zamieszanych w sprawę są również sprawcy pobicia innej dziewczyny z sierpnia tego roku.

Dziewczynę pobito poza terenem szkoły. Skończyło się jedynie na siniakach.  – W sprawę zamieszanych jest ośmioro nastolatków – informuje rzeczniczka siedleckiej policji Agnieszka Świerczewska. – Zawiadomienie złożyła mama poszkodowanej. Dziewczyna została zaatakowana przez grupę znanych jej osób – tłumaczy.

Ci sami sprawcy

Wśród nastolatków, którzy brali udział w pobiciu są również ci, którzy nieco ponad miesiąc wcześniej uczestniczyli w innym, podobnym zajściu. Film z dziewczynami dręczącymi młodszą koleżankę pojawił się w sierpniu na jednym z portali społecznościowych. Przez blisko minutę widać, jak jedna z nich trzyma za kark klęczącą dziewczynkę, a kolejne nachylają się i próbują przypalać ją papierosem.

Jak powiedziała wiceprezes Sądu Rejonowego w Siedlcach Jolanta Warsz, sędzia zdecydował o przydzieleniu czterem z ośmiu nastolatek kuratora – Zlecił też przeprowadzenie specjalistycznych badań – poinformowała. Dodała, że dopiero po nich zostanie wyznaczony termin rozprawy.

Sprawą pobicia 14-latki zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Siedlcach.

Czytaj też:

Dręczyły swoją koleżankę, film trafił do sieci. Kurator dla nastolatek z Siedlec

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone