SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Ivan Obradovć w Legii Warszawa. Podpisał dwuletnią umowę

fot. legia.com

Piłkarz reprezentacji Serbii Ivan Obradovic podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia z Legią Warszawa. Lewy obrońca, który 25 lipca skończy 31 lat, ostatnio występował w Anderlechcie Bruksela, a wcześniej m.in. w Realu Saragossa i Partizanie Belgrad.

Jestem szczęśliwy, że trafiłem do najlepszego klubu w Polsce, który w dodatku jest znany w Europie. Lubię grać w największych klubach w swoich krajach, które muszą wygrywać w każdym meczu. To zawsze dodatkowe wyzwanie. W Partizanie i Anderlechcie zdobywałem tytuły, teraz chcę zdobyć mistrzostwo w Warszawie. Przejście do Legii to przywilej, nie mam wątpliwości – powiedział 27-krotny reprezentant Serbii, cytowany przez oficjalną stronę stołecznego klubu.

W barwach Partizana dwukrotnie zdobył mistrzostwo Serbii (2008 i 2009), a z Anderlechtem mistrzostwo Belgii (2017). W minionym sezonie zagrał w 10 meczach belgijskiej ekstraklasy. Z reprezentacją Serbii uczestniczył w mistrzostwach świata 2010, gdzie zagrał w jednym meczu.

Latem wicemistrzowie Polski pozyskali m.in. Igora Lewczuka, Litwina Arvydasa Novikovasa, Gruzina Waleriana Gwilię i Brazylijczyka Luquinhasa.

W czwartek wieczorem wicemistrzowie Polski zagrają na wyjeździe z Europa FC z Gibraltaru w pierwszym meczu 1. rundy eliminacji Ligi Europy. Sezon ligowy ekipa z Łazienkowskiej rozpocznie 21 lipca meczem u siebie z Pogonią Szczecin.

Czytaj też:

„Chcemy stawiać na młodzież”. M. Saganowski o transferach Legii

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone