SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Śmierć 35-latka w Ostrowi Maz. Jedna osoba usłyszy zarzut zabójstwa

Zarzuty w sprawie śmierci 35-latka znalezionego w centrum Ostrowi Mazowieckiej/fot. Policja Ostrów Mazowiecka/Facebook

Jedna z pięciu osób zatrzymanych w sprawie śmierci 35-latka w Ostrowi Mazowieckiej usłyszy zarzut zabójstwa. Ofiarę znaleziono w centrum miasta przed jednym z salonów gier. Jak powiedziała Radiu dla Ciebie rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Elżbieta Łukasiewicz, śmierć 35-latka była nieuchronna. Śledczy przejrzeli też zapis z monitoringu.

O północy w środę policja otrzymała zgłoszenie, że w centrum miasta, na chodniku przed jednym z salonów gier leży człowiek. Na ciele ofiary ujawniono ranę. – Jest to rana kłuta klatki piersiowej w okolicy podłopatkowej lewej. Rana jest długości około dziewięciu centymetrów i prawdopodobnie została zadana w wyniku działania ostrego narzędzia, być może był to nóż. Rana została zadana w taki sposób, że śmierć była nieuchronna. Nawet gdyby została udzielona natychmiastowa pomoc medyczna, ten człowiek niestety zmarłby – informuje Elżbieta Łukasiewicz.

W sprawie zatrzymanych jest obecnie pięć osób, w tym jedna kobieta. Dzisiaj wszyscy są przesłuchiwani w prokuraturze w Ostrowi Mazowieckiej. – Na dzisiaj Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej zaplanowała czynności z udziałem tych osób. Myślę, że dziś będzie to trwało cały dzień. To jest pięć osób, wszystkie je trzeba przesłuchać i podjąć decyzję potencjalnie co do ewentualnych środków zapobiegawczych – wyjaśnia rzeczniczka.

Monitoring z miejsca zdarzenia i zarzut zabójstwa

Śledczy przejrzeli już zapis z monitoringu. – Na podstawie zgromadzonego materiału, szczególnie na podstawie monitoringu, który został zabezpieczony, ustaliliśmy, że do tego zabójstwa mogło dojść wewnątrz salonu gier – mówi Łukasiewicz.

Zatrzymano pięć osób, które prawdopodobnie mają związek ze sprawą. Jedna z nich dziś usłyszy zarzut zabójstwa – dodaje rzecznika.

Śledczy ustalili, że zmarły 35-latek nie był mieszkańcem Ostrowi Mazowieckiej, jednak nie ujawniają skąd pochodzi ofiara.

Czytaj też:

Ciało 35-latka przed salonem gier w centrum Ostrowi Mazowieckiej

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone