SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Ruszył nabór do 5. Mazowieckiego Konkursu Scenariuszowego

fot. Pexels

Trwa nabór projektów na 5. Script Wars – Mazowiecki Konkurs Scenariuszowy. Organizatorzy konkursu czekają na scenariusze pełnometrażowych filmów fabularnych, których akcja osadzona będzie w Warszawie lub na Mazowszu – poinformowała Magdalena Denko z Mazowieckiego Instytutu Kultury. Adresatami wydarzenia są zarówno profesjonaliści, jak i debiutanci.

Zgłoszenia w formie mailowej nadsyłać można do 13 sierpnia pod adresem: info@mwfc.pl. Wszelkie szczegóły dotyczące zasad zgłaszania prac znajdują się w Regulaminie konkursu na stronie: www.mwfc.pl.

„Nadesłane projekty, które pomyślnie przejdą wstępną selekcję, zostaną ocenione przez jury konkursu. Jury przyzna następujące nagrody: nagroda główna w wysokości 15 tys. zł, nagroda druga w wysokości 10 tys. zł, nagroda trzecia – 5 tys. zł” – napisano na stronie MIK.

Zapowiedziano, że w tym roku na finalistów konkursu czekają dodatkowe nagrody ufundowane przez Audiotekę – nagroda główna Audioteki (10 tys. zł) i nagroda Audioteki dla projektu familijnego (5 tys. zł).

„Audioteka przewiduje możliwość zaproszenia wybranych laureatów lub finalistów do negocjacji w celu zawarcia umowy dotyczącej realizacji wersji audio na podstawie scenariusza” – czytamy w informacji.

Wyniki jesienią

Wyniki 5. Script Wars zostaną ogłoszone jesienią br., podczas gali zamknięcia Międzynarodowego Forum Krótkometrażowych Filmów Fabularnych Cinemaforum w Warszawie.

Organizatorami konkursu są Mazovia Warsaw Film Commission wraz z MIK. Partnerem Script Wars w tym roku jest Audioteka. Konkurs odbywa się pod patronatem Gildii Scenarzystów Polskich.

Konkurs Script Wars jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego, m.st. Warszawy oraz MIK.

Czytaj też:

Wakacyjne wystawy Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone