SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

ZDM czeka na zgłoszenia dot. strefy płatnego parkowania

Parkometr fot. ZDM

Drogowcy czekają na głosy mieszkańców stolicy. Chodzi o kwestię rozszerzenia strefy płatnego parkowania. Zarząd Dróg Miejskich prowadzi w tej sprawie konsultacje społeczne. O szczegółach opowiedział Mikołaj Pieńkos w audycji RDC „Jest sprawa”.

Dotyczy to dzielnic – Żoliborza i Ochoty – mówił w RDC Mikołaj Pieńkos z ZDM. – Mamy jeszcze do końca tego tygodnia codziennie spotkania online na platformie YouTube, na profilu Zarządu Dróg Miejskich o 17:30 codziennie od poniedziałku do piątku z wyłączeniem święta. Od poniedziałku do piątku można składać uwagi mailowo – dodał.

W trakcie konsultacji usłyszymy informacje z pierwszej ręki. – Można też dzwonić na specjalny numer telefonu, który będzie na stronie Zarządu Dróg Miejskich i pod tym numerem można porozmawiać z urzędnikami i zgłosić swoje uwagi – zarówna za, jak i przeciw – tłumaczył Pieńkos na antenie RDC.

Chcemy, żeby stolica była przyjazna mieszkańcom. – Wprowadzenie tych opłat i różnych związanych z tym kolejnych zmian jest przede wszystkim po to, żeby parkowanie w centrum ułatwić tym, którzy rzeczywiście muszą tam dojechać bo muszą zrobić zakupy lub załatwić sprawę w urzędzie – wyjaśnił.

Więcej informacji na stronie: zdm.waw.pl.

Czytaj też:

WUM: środki zapobiegające COVID-19 chronią przed innymi wirusami

Zamiast pomnika „Czterech Śpiących”, upamiętnienie Rzezi Pragi

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone