SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Radom: Spłonęły auta znanego pięściarza. Możliwe podpalenie

fot. Pixabay

Spłonęły cztery auta należące do pochodzącego z Radomia pięściarza Michała Cieślaka oraz jego bliskich. Policja i straż pożarna w Radomiu nie wykluczają podpalenia. Do zdarzenia doszło na trzy tygodnie przed walką, która ma dać Cieślakowi przepustkę do pojedynku o pas mistrza świata.

Do serii podpaleń doszło w nocy z piątku na sobotę. W ciągu kilku godzin strażacy otrzymali zgłoszenia o siedmiu płonących samochodach w Radomiu i okolicy: przy ulicy 25 Czerwca i Langiewicza, później w miejscowości Kosów w gminie Kowala oraz w miejscowości Guz. – Przyczyną pożarów mogło być podpalenie – mówi rzecznik radomskiej straży pożarnej Konrad Neska.

Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa wpłynęło na komendę w poniedziałek – mówi rzeczniczka komendy miejskiej policji w Radomiu Justyna Leszczyńska. – Trwają czynności. Bierzemy pod uwagę wszystkie hipotezy – tłumaczy.

Jak powiedział RDC menadżer Michała Cieślaka – Tomasz Babiloński – przykry incydent nie załamał pięściarza. – Jest jeszcze bardziej zmotywowany. To nieszczęście go podkręciło – przekonuje.

31 maja Cieślak stoczy ważną walkę z Nigeryjczykiem Olanrewaju Durodolą. Wygrana da mu przepustkę do walki o mistrzostwo świata. Radomianin na zawodowym ringu jest niepokonany. Stoczył dotychczas 19 walk.

Czytaj też:

Podpalacz i złodziej złapany przez policję, bo zgubił dokumenty

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone