SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Pijany kierowca bmw uszkodził 10 zaparkowanych aut

Zdjęcie ilustracyjne / fot. Pixabay

10 samochodów uszkodził w centrum Radomia 36-letni kierowca bmw. Mężczyzna był pijany, prawdopodobnie jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w szereg zaparkowanych przed jednym z hoteli aut.

Jak powiedział st. sierż. Kamil Warda z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, do zdarzenia doszło ok. godz. 5. 40 na ul. Słowackiego, na wysokości Hotelu Europejskiego. – Kierujący bmw 36-letni mieszkaniec Radomia prawdopodobnie z dużą prędkością wjechał w ulicę Słowackiego od strony Żeromskiego. Stracił panowanie nad pojazdem i po kolei uderzał w prawidłowo zaparkowane samochody – przekazał policjant.

Jak się okazało 36-latek był pijany, miał 2,5 prom. alkoholu w organizmie. Została od niego także pobrana krew do badań na obecność ośrodków odurzających. Mężczyzna będzie składał wyjaśnienia po wytrzeźwieniu.

Są zapisy z kamer

Policja zabezpieczyła zapisy monitoringów. Na nagraniu, które pojawiło się w sieci, widać bmw wjeżdżające w ulicę z dużą prędkością i uderzające po kolei w zaparkowane samochody.

W sumie, oprócz swojego auta, 36-latek uszkodził jeszcze 10 innych samochodów. Niektóre z nich mają poważne uszkodzenia i niewykluczone, że będą nadawać się tylko do kasacji.

Czytaj też:

Siedlce. Wstępne wyniki sekcji ws. śmierci niespełna 3-letniego dziecka

Ołtarzew. Nieoznakowany radiowóz zderzył się z autem. Dwóch policjantów w szpitalu

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone