SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Radom. Klient sklepu brutalnie pobił 50-latkę. Policja: sprawca ustalony

Źródło: Widzialna Ręka - Radom/Facebook

50-letnia kobieta prowadząca jeden ze sklepów w Radomiu została brutalnie pobita przez mężczyznę, któremu odmówiła sprzedaży papierosów, bo sklep był już zamknięty. Według policji główny sprawca pobicia jest już ustalony i trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 20:00 w sklepie przy ul. Miłej w Radomiu. Jak poinformowała Justyna Leszczyńska z Komendy Miejskiej Policji, sklep był zamykany, kiedy wszedł do niego mężczyzna, który chciał kupić papierosy. – Prowadząca Żabkę kobieta odmówiła sprzedaży, ponieważ kasa była już nieczynna – przekazała Leszczyńska.

Syn z kolegą ruszyli na ratunek

Wówczas – jak wynika z zapisu monitoringu – mężczyzna wyszedł ze sklepu i dyskutując ze sprzedawczynią najpierw rzucił w jej kierunku butelką z piwem, a następnie wziął stojącą obok sklepu drewnianą paletę i kilkakrotnie uderzając nią w drzwi wejściowe, wybił szybę.

Kobieta wybiegła ze sklepu i wówczas została zaatakowana przez mężczyznę. W jej obronie stanął jej 19-letni syn i jego kolega, którzy również został zaatakowani przez napastnika i innego towarzyszącego mu mężczyznę – zrelacjonowała Leszczyńska.

Kobieta z obrażeniami głowy została przewieziona do szpitala. Policjanci po kilku godzinach ustalili tożsamość sprawców. W poniedziałek rano został zatrzymany jeden z nich. To 40-letni mieszkaniec Radomia – trafił do aresztu, grozi mu do trzech lat więzienia. Leszczyńska zaznaczyła, że główny agresor jest już także ustalony – trwają czynności zmierzające do jego zatrzymania.

Czytaj też:

Bójka w szkole w Sokołowie Podlaskim. Interweniowała policja

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone