SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Pseudokibice zatrzymani z narkotykami wartymi 330 tys. zł

fot. KSP

Warszawscy policjanci w mieszkaniu na warszawskim Gocławiu odkryli 5,5 kilograma narkotyków na łączną wartość 330 tysięcy złotych. W sprawę było zamieszanych dwóch mężczyzn powiązanych z środowiskiem pseudokibiców. Obaj zostali aresztowani na okres trzech miesięcy.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Pseudokibiców Komendy Stołecznej Policji prowadząc działania wytypowali grupę osób, którą podejrzewali przygotowania do handlu narkotykami.

Miejscem magazynowania narkotyków było mieszkanie na warszawskim Gocławiu. W środku policjanci znaleźli 5,5 kilograma niedozwolonych środków o łącznej wartości 330 tysięcy złotych. W związku ze sprawą zatrzymano dwóch mężczyzn. Młodszy miał 29 lat, zaś starszy 32 lata” – podali w komunikacie policjanci. Ustalono, że najemcą mieszkania był starszy z nich.

Wcześniej notowani

Jak podali funkcjonariusze, „w ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o działania niezgodne z prawem”. „Po ujęciu podejrzanego udali się z nim do mieszkania, w którym znaleźli znaczne ilości narkotyków, a także dwie zgrzewarki i dwie wagi elektroniczne” – dodali.

Wśród zabezpieczonych narkotyków były marihuana, kokaina, amfetamina a także – jak informuje warszawska policja – „nieustalona jeszcze substancja”. Podczas prowadzonych czynności policjanci znaleźli przy mężczyznach kilkanaście telefonów komórkowych. Mężczyźni zostali zatrzymani na trzy miesiące w związku z zarzutem „czynienia działań mających na celu wprowadzenie narkotyków do obrotu„. Grozi im za to do 3 lat więzienia.

Według ustaleń policji mężczyźni byli powiązani z środowiskiem piłkarskich pseudokibiców.

Czytaj też:

Sąd okręgowy w Warszawie uchylił decyzję wojewody o rejestracji Marszu Niepodległości

Co czeka Brzeską? Zamiast znanego lokalu, inwestycja mieszkaniowa

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone