SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Przęsławice. Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku drogowego. Nie żyje niemowlę

fot. Policja mazowiecka

– W piątek w Przęsławicach doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Poszukujemy kierowcy białego suva. Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą nam pomóc w zatrzymaniu sprawcy – przekazała mł. asp. Agnieszka Dzik

W piątek około godz. 18.00 w miejscowości Przęsławice na drodze wojewódzkiej nr 575 doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Z wstępnych ustaleń wynika, że kierowca białego suva potrącił wózek z kilkunastomiesięcznym dzieckiem prowadzony przez rodzica. Niestety, pomimo podjętej reanimacji dziewczynka zmarła. Kierowca pojazdu odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Kazunia.

Poszukiwane nagranie z monitoringu

Stąd apel do okolicznych mieszkańców czy właścicieli lokali z monitoringiem, ale także do kierowców z wideorejestratorami – mówi Aleksanda Calik z komendy wojewódzkiej policji. – Tych, którzy przejeżdżali ok. godziny 18.00 trasą Przęsławice – Nowy Dwór Mazowiecki o kontakt z najbliższą jednostką policji, aby udostępnić nam te nagrania – dodaje.

Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie zwraca się z prośbą do wszystkich osób, które jechały tą trasą i mają nagranie z videorejestratora lub dysponują monitoringiem wzdłuż trasy albo posiadają inne informacje, które przyczynią się do szybkiego ustalenia sprawcy wypadku o pilny kontakt z pod numerem telefonu 47 70 55 222, 47 70 55 200 lub najbliższą jednostką Policji.

Policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratora. Mundurowi ustalają dokładny przebieg zdarzenia, okoliczności i zabezpieczają ślady. Komendant Powiatowy Policji w Sochaczewie ogłosił alarm dla funkcjonariuszy z sochaczewskiej jednostki. Wszyscy pracują nad ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy wypadku.

Czytaj też:

Pijany taksówkarz z Siedlec zatrzymany. Jechał po klienta

Burmistrz Milanówka źle się poczuł. Na miejscu była policja i ratownicy

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone