PreZero Grand Prix. Verva Warszawa przegrała ze Skrą 0:2

• 08.08.2020 19:52

• Aktualizacja: 14:09 30.08.2022

W sobotę VERVA Warszawa ORLEN Paliwa przegrała z PGE Skrą Bełchatów 0:2 (23:25, 21:25) w PreZero Grand Prix. Tym samym stołeczny zespół odpadł z turnieju.
Ostatni ćwierćfinał odbył się w sobotę. Zespoły rozgrywały dwa sety. Do połowy meczu toczyła się wyrównana rywalizacja. W drugiej partii bełchatowianie wyszli na prowadzenie. Na boisku wiedli prym Bartosz Filipiak oraz Karol Kłos. PGE Skra wygrała odpowiednio 25:23 i 25:21, awansując do niedzielnego półfinału.

W ćwierćfinałach rozgrywanych w Gdańsku GKS Katowice wygrał z MKS-em Będzin 2:0, Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię 2:1, AZS Olsztyn zwyciężył Cuprum Lubin 2:1, a Skra Bełchatów wygrała z VERVĄ Warszawa 2:0. Zespoły rywalizowały w siatkówce plażowej w odmianie czteroosobowej. Przegrane drużyny w ćwierćfinale zakończyły swój udział w letnim cyklu PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki.

W zmaganiach triumfował Jastrzębski Węgiel.