SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Prace kolejarzy i filmowców. Weekendowe utrudnienia w stolicy

fot. ZDM

W sobotę na ul. Stalowej w Warszawie będą pracowali filmowcy. W piątek prace rozpoczęli też kolejarze – wyremontowany zostanie przejazd przez tory na ul. Naczelnikowskiej – informuje stołeczny ratusz. Kierowcy i pasażerowie powinni spodziewać się utrudnień.

W sobotę na ul. Stalowej są realizowane zdjęcia filmowe. Od godz. 15:00 do niedzieli do godz. 3:00 możliwe będą utrudnienia w ruchu na odcinku od ul. Szwedzkiej do Czynszowej. Pas w kierunku ul. Inżynierskiej będzie całkowicie wyłączony z ruchu, natomiast na pasie w kierunku ul. Szwedzkiej możliwe będą krótkotrwałe wstrzymania ruchu. Objechać zamknięty fragment ul. Stalowej można ul. Strzelecką.

Autobusy linii nocnych N03, N14 i N64 w kierunku Nowodworów i Dw. Centralnego będą kursowały ulicami: Szwedzka – al. „Solidarności” – Rzeszotarskiej – Konopacka.

Na ul. Szwedzkiej pracują ciepłownicy. Na odcinku pomiędzy ulicami Strzelecką i Stalową został poprowadzony ruch jednokierunkowy – w stronę al. „Solidarności”. W czasie zdjęć na ul. Stalowej objazd w przeciwnym kierunku będzie prowadził ulicami: al. „Solidarności” – Rzeszotarskiej – Konopacka.

Zamknięty przejazd na Naczelnikowskiej

Kolejarze wyremontują przejazd przez tory w ciągu ulic Radzymińskiej i Naczelnikowskiej. Z tego powodu od piątku przejazd jest nieczynny. Nie można bezpośrednio pojechać z ul. Naczelnikowskiej lub tzw. starej Radzymińskiej na ul. Radzymińską w stronę Targówka. Niemożliwy jest także skręt w lewo z ul. Radzymińskiej w kierunku Naczelnikowskiej. Objazdy prowadzą ulicami: Radzymińska – Grodzieńska – Kosmowskiej lub Zabraniecka – Księcia Ziemowita – Rozwadowskiego. Tą drugą trasą będą kursowały autobusy linii nocnej N66. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała ok. dwóch tygodni.

Budowa linii tramwajowej na Winnicę

Tramwaje Warszawskie budują na Białołęce przedłużenie trasy tramwajowej na Winnicę. W ramach tych prac w piątek ok. godz. 10.00, zmieniła się organizacja ruchu na ul. Światowida. Wyłączona z ruchu została zachodnia jezdnia na odcinku od ul. Strumykowej do Leśnej Polanki. Ruch w obydwu kierunkach odbywa się nowo wybudowaną jezdnią wschodnią. Kierowcy przejadą na nią na wysokości ul. Barei. Wzdłuż jezdni będzie funkcjonował ciąg pieszo-rowerowy.

Prace na ul. Posag 7 Panien

W weekend kontynuowane będą prace wodociągowe na ul. Posag 7 Panien. Ulica nie będzie przejezdna pomiędzy torami kolejowymi a ul. Szamoty. Objazd będzie poprowadzony ulicami: Gierdziejewskiego – Balicka – Władysława Jagiełły – Traktorzystów – Szamoty.

Trasa autobusów linii 177 będzie skrócona do przystanku Posag 7 Panien.

Zmiana na Rosoła

Wykonawca ursynowskiego odcinka Południowej Obwodnicy Warszawy zapowiada zmianę w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Płaskowickiej i Rosoła od poniedziałku, od ok. godz. 21:00. Ruch w ciągu ul. Rosoła, po jednym pasie w każdym kierunku, zostanie przeniesiony z jezdni tymczasowej na nowo wybudowaną jezdnię wschodnią. Utrzymane pozostanie zamknięcie ul. Płaskowickiej na odcinku od ul. Cynamonowej do Rosoła.

Autobusy linii 195 i N37 pozostaną na trasach zmienionych.

Czytaj też:

Między Otwockiem a Piławą nadal nie działa część rogatek

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone