SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Tragiczny pożar hali w Karczewie. Nie żyje jeden z robotników

fot. pixabay

W Karczewie doszło do tragicznego pożaru budowanej hali. W jej wnętrzu strażacy znaleźli ciało robotnika – poinformował w środę rzecznik otwockiej straży pożarnej kpt. Maciej Łodygowski.

Do pożaru doszło przy ulicy Krasickiego w Karczewie. Zapaliła się tam budowana hala. Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do strażaków około godz. 12:15.

Pracownicy budowy, którzy byli poza budynkiem powiedzieli nam, że brakuje jednego z kolegów – mówił Maciej Łodygowski z otwockiej straży pożarnej. – Natychmiast przystąpiono do działań ratowniczo-gaśniczych. Hala była bardzo silnie zadymiona, panowała bardzo wysoka temperatura. Udało się wprowadzić do środka ratowników, którzy niestety odnaleźli ciało mężczyzny bez zachowanych funkcji życiowych. Odstąpiono od czynności ratowniczych z uwagi na zwęglenie ciała – dodaje strażak.

Gdy dotarliśmy na miejsce, pożarem były objęte pomieszczenia hali o wymiarach około 25 na 35 metrów. Była to hala o konstrukcji murowanej – tłumaczył Łodygowski.

Strażacy oddymili pomieszczenia i sprawdzili dokładnie, czy w hali na pewno nikogo więcej nie ma. – Na szczęście nikogo nie odnaleziono – przekazał rzecznik otwockiej straży.

Przyczyny pożaru wyjaśniać będzie policja pod nadzorem prokuratora.

Czytaj też:

Ratownicy odwieszają protest. „Brak realizacji zapisów porozumienia”

Metro na Targówku. Warszawa podsumowuje pierwszy rok

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone