Podział punktów w meczu na szczycie futsalowej 1. ligi

• 24.03.2021 21:55

• Aktualizacja: 03:04 26.07.2022

Legia Warszawa Futsal zremisowała 3:3 z AZS UG Gdańsk w zaległym meczu 15. kolejki grupy północnej 1. ligi. Legioniści pozostają liderami tabeli. Zaprzepaścili jednak szansę na zdystansowanie będących na drugim miejscu gdańszczan.
Do przerwy gospodarze prowadzili 2:0 po golach Mateusza Szafrańskiego i Bartłomieja Świniarskiego. Mieli przewagę, grali bardziej agresywnie. Rywale z Gdańska doszli do głosu od razu po zdobyciu przez Legię bramki na 3:0 - na 3:1 kilkadziesiąt sekund później trafił Mateusz Cyman, który tego wieczoru ustrzelił hat-tricka.

W drugiej połowie legioniści byli nieskuteczni. Swoboda w grze nie przekładała się na zdobycz bramkową.

Remis lidera z wiceliderem oznacza status quo na czele tabeli. Legia pozostaje na 1. miejscu z przewagą punktu nad drugim AZS UG Gdańsk. Teraz przed podopiecznymi trenera Pawła Juchniewicza mecz z Orlikiem Mosina. Spotkanie w najbliższą niedzielę w Warszawie. Początek o 14:00.