SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Orlen na dłużej sponsorem piłkarzy i szczypiornistów Wisły Płock

PKN Orlen znów sponsorem piłkarzy i szczypiornistów Wisły Płock/fot. PAP/Szymon Łabiński

Dobre wiadomości dla płockich kibiców. PKN Orlen przedłuża umowy z SPR Wisłą Płock oraz Wisłą Płock. – Doceniamy wkład tych drużyn w rozwój dzieci i młodzieży – mówił podczas dzisiejszej konferencji Daniel Obajtek, prezes koncernu.

Zdecydowaliśmy się, i to z pełną świadomością, przedłużyć umowę, bo uważamy, że rozwój jest dla nas bardzo ważny. Chciałbym, żebyście coraz bardziej inwestowali, coraz bardziej się rozwijali, coraz więcej właśnie w tych klubach było młodzieży i dzieci, bo musimy patrzeć na przyszłość za parę lat – mówił Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen.

Zrobimy wszystko, by nie zawieść naszych sponsorów – zapewnił Robert Czwartek, prezes SPR Wisły Płock. – Chciałem podziękować za zawarcie z nami umowy na kolejne trzy sezony sportowe. To bardzo ważne dla nas. Oprócz gminy, miasta Płock, również PKN Orlen jest fundamentem naszego budżetu. Pozwoli nam to zrealizować nasze zakładane cele sportowe – dodał.

Mam nadzieję, że przez najbliższy sezon pokażemy się z jak najlepszej strony – zaznaczył Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock. – Bardzo dziękujemy, że możemy tutaj być. Fakt, że PKN Orlen po raz kolejny zdecydował się na wsparcie pierwszej drużyny Wisły Płock, to dla nas duma. Nie tylko dla nas, ale również dla sympatyków naszego klubu. I my ze swojej strony zrobimy wszystko, aby te zaangażowanie i te wsparcie, które dzięki Państwu otrzymamy, było widoczne w polskiej Ekstraklasie – zapewnił.

Za wsparcie, w imieniu drużyny, dziękował Jakub Rzeźniczak – obrońca piłkarskiej Wisły Płock. – My, jako piłkarze, będziemy chcieli jak najwięcej emocji dać kibicom, mieszkańcom Płocka, wszystkim pracownikom. Pokażemy na boisku na pewno zaangażowanie, jak najlepsze miejsce będziemy chcieli zająć z Ekstraklasie – powiedział.

To kolejna umowa sponsoringowa PKN Orlen z płockimi klubami.

Czytaj też:

Orlen Wisła Płock nie zagra w LM. „Widocznie EHF ma inne plany”

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone