SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Ostrów Mazowiecka. Jest śledztwo ws. zderzenia osobówki z karetką

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Jest śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło w Ostrowi Mazowieckiej. Śmierć na miejscu poniosła jedna osoba, a cztery zostały ranne – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej. Tam też 4 maja na skrzyżowaniu ulicy Sportowej z ulicą Szkolną przed godz. 15 miał miejsce tragiczny wypadek z udziałem karetki. Jak ustalono, kierujący fiatem seicento 78-latek, jadący z 83-letnią pasażerką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał na skrzyżowanie dróg, po czym uderzył w prawidłowo jadącą karetkę pogotowia, którą jechał zespół ratowniczy.

W następstwie tego wypadku śmierć na miejscu poniosła pasażerka fiata seicento, natomiast pozostałe osoby doznały obrażeń ciała – podała Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.

Dwóch ratowników nadal w szpitalu

Kierowca fiata trafił do Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce. Natomiast członkowie załogi karetki zostali przewiezieni do Szpitala w Ostrowi Mazowieckiej.

Dwie osoby z załogi karetki, z uwagi na odniesione obrażenia, nadal są hospitalizowane – poinformowała prokuratura Okręgowa.

Przekazała też, że na miejscu zdarzenia wykonano oględziny miejsca wypadku z dokumentacją fotograficzną, dokonano oględzin obu pojazdów uczestniczących w zdarzeniu, zbadano stan trzeźwości obu kierowców oraz przesłuchano w charakterze świadków wszystkie osoby, które miały wiedzę o zdarzeniu. – Sekcja zwłok kobiety z udziałem, biegłego lekarza patomorfologa, została przeprowadzona w dniu 6 maja 2020 roku – podała prokuratura.

Czytaj też: Zderzenie ciężarówek na Targówku. Kierowcy zakleszczeni w kabinach

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone