Derby Mazowsza. ONICO Warszawa pokonało Czarnych Radom

• 13.04.2018 21:00

• Aktualizacja: 23:22 25.07.2022

Po zaciętym spotkaniu w Radomiu Cerrad Czarni ulegli Onico Warszawa 2:3 w siatkarskim starciu o być albo nie być w play-offach PlusLigi. Przypomnijmy - stołeczni siatkarze przegrali wcześniej cztery mecze z rzędu.
Od początku przeważali Czarni wygrywając dwa sety pod rząd. 25:22 i 25:16. Później do głosu doszli jednak Warszawiacy przełamując dobrą passę przeciwników. W secie trzecim i czwartym byli niedoścignieni, wygrywając 28:26 i 25:22. I w ostatnim piątym 16:14.

ONICO jest nadal czwarte w tabeli i ma 56 punktów. Cerrad Czarni uzbierali 43 punkty i są na ósmej pozycji. Trwa 30-ta kolejka ekstraklasy, ostatnia w sezonie zasadniczym.

O 30. kolejce siatkarskiej ekstraklasy rozmawialiśmy z byłym reprezentantem Polski Marcinem Nowakiem.