SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Od niedzieli Koleje Mazowieckie z nowym rozkładem jazdy [SPRAWDŹ]

fot. Jakub Murat/CC BY-SA 4.0

Od niedzieli 9 lipca Koleje Mazowieckie mają nowy rozkład jazdy. Wszystko z powodu prac, jakie trwają na torach na odcinku Warszawa-Skierniewice. Wpływ na ruch pociągów będą miały zamknięcia linii dalekobieżnej. Z kolei na trasie Warszawa-Łuków przebudowa stacji Warszawa Rembertów.

Rozkład będzie się zmieniać co kilka dni. Na trasie Warszawa-Łowicz przebudowa stacji Łowicz Główny oraz ruch jednotorowy na odcinku Bednary-Łowicz Główny. Jeśli chodzi o połączenia na trasie Warszawa-Małkinia w związku z modernizacją szlaku Sadowne Węgrowskie-Małkinia, na tym odcinku wciąż będzie prowadzony ruch jednotorowy, a część pociągów zostanie zastąpionych przez Komunikację Autobusową. Zmiany zostaną wprowadzone także na trasie Warszawa-Dęblin, a co za tym idzie przerwa w ruchu na odcinku Otwock-Pilawa.

Na linii Warszawa-Skarżysko Kamienna do 12 lipca autobusy nadal na odcinku Strzyżyna-Radom, natomiast od 13 lipca utrudnienia będą dotyczyły odcinka Warka-Radom. W przypadku linii Warszawa-Działdowo utrudnienia związane z naprawą Mostu Gdańskiego. Część pociągów będzie kursować w zmienionej relacji i godzinach. Zmiany w kursowaniu także na linii: Tłuszcz-Ostrołęka, Kutno-Sierpc oraz Nasielsk-Sierpc. Wydłużone zostaną relacje niektórych pociągów, m.in. na odcinku Ciechanów-Mława, Ciechanów-Działdowo, Łochów-Tłuszcz, czy Mińsk Mazowiecki-Mrozy.

Zmiana rozkładu jazdy będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2019 r.

Szczegółowe informacje na temat organizacji ruchu przekazują przewoźnicy, są także dostępne na portalpasazera.pl.

Czytaj też:

Pociągi z Warszawy do Poznania wracają na trasę sprzed remontu

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone