SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Nocny pościg w Mławie. W aucie narkotyki, dwa łomy i nóż

zdjęcie ilustracyjne/fot. Podkarpacka policja

Podczas nocnego pościgu ulicami Mławy policja ujęła 36-letniego kierowcę peugeota, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W trakcie ucieczki stracił panowanie nad autem i uderzył w ogrodzenie posesji. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli narkotyki, dwa łomy i nóż myśliwski.

Jak poinformowała w piątek rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie asp. szt. Anna Pawłowska, zatrzymanemu 36-latkowi, mieszkańcowi powiatu olsztyńskiego, za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, posiadanie środków odurzających oraz liczne wykroczenia drogowe grozi wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzeczniczka mławskiej policji wyjaśniła, iż do zdarzenia doszło w nocy, gdy uwagę funkcjonariuszy tamtejszego wydziału prewencji zwrócił podejrzanie zachowujący się kierujący osobowym peugeotem – mężczyzna nie zareagował na wyraźny sygnał do zatrzymania się i zaczął uciekać, popełniając pod drodze wiele wykroczeń drogowych.

Narkotyki, łomy i nóż

W pewnym momencie uciekający stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bramę i zatrzymał się na terenie prywatnej posesji. Tam został zatrzymany i obezwładniony przez interweniujących policjantów. Kierującym okazał się 36-latek, który jechał z pasażerką. Podczas przeszukania pojazdu, policjanci znaleźli środki odurzające, dwa łomy i nóż myśliwski – przekazała asp. szt. Pawłowska.

Jak dodała, ujęty w pościgu był trzeźwy, ale pobrano od niego krew do badań – został osadzony w policyjnym areszcie, a wszczęte w jego sprawie postępowanie nadal trwa.

Czytaj też:

Policyjny pościg koło Mławy. Jest areszt dla 28-latka

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone